Sera Kutlubey kimdir ve kaç yaşındadır? Sera Kutlubey dizileri

İyilik dizisinde Damla'yı oynayan Sera Kutlubey yaşı merak konusu oldu. Daha önce Zalim İstanbul'da rol alan Sera Kutlubey'in daha önce oynadığı diziler de araştırılmaya başladı. İşte hakkında tüm merak edilenler Sera Kutlubey dizileri...

Sera Kutlubey kimdir ve kaç yaşındadır? Sera Kutlubey dizileri
Sera Kutlubey kimdir ve kaç yaşındadır? Sera Kutlubey dizileri
GİRİŞ 21.04.2022 17:05 GÜNCELLEME 21.04.2022 17:05

Sera Kutlubey 19 Nisan 1994'te İstanbul'da dünyaya geldi. Şimdilerde 25 yaşındadır. 

İlk ve orta öğreniminin ardından liseden mezun oldu. Daha sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Eğitim hayatına devam ederken diğer yandan da Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri aldı. 

Sera Kutlubey

Kendisini oyunculuk alanında geliştiren Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini, 22 yaşındayken Kehribar isimli dizide yaşadı. 2016'daki bu tecrübesinin ardından Babam ve Ailesi dizisinde oyunculuk performansını sergiledi.

Asıl çıkışını 2019'da Kanal D erkanında yayınlanan Zalim İstanbul isimli dizide yaşadı. Dizideki Cemre karakteri ile izleyicinin aklına kazınmayı başardı.

Sera Kutlubey eski hali

En son Zalim İstanbul'da oyunculuk yapan Sera Kutlubey şimdi de Fox Tv ekranında seyirci ile buluşacak olan İyilik isimli dizide boy gösterecek. Bu dizi Kutlubey'in ilk başrol oynadığı projedir. Ünlü oyuncu bu dizide Damla karakterini canlandırmaktadır. 

İyilik dizisi oyuncuları kimdir? İyilik dizisi konusu ne? İyilik dizisi oyuncuları isimleri...İyilik dizisi oyuncuları kimdir? İyilik dizisi konusu ne? 

SERA KUTLUBEY DİZİLERİ

  • 2016 - Kehribar 

  • 2016 - Babam ve Ailesi 

  • 2017 - İsimsizler 

  • 2019 - Zalim İstanbul

  • 2022 - İyilik

Sera Kutlubey dizileri

SERA KUTLUBEY EVLİ Mİ?

Ünlü oyuncu Sera Kutlubey bekardır.  

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL