Birdirbir Dergisi okurlarıyla buluştu!

Eğlenceli Din Eğitimi ve Kültürü Dergisi Birdirbir’in düzenlediği çocuk şöleni yoğun ilgi gördü.

Birdirbir Dergisi okurlarıyla buluştu!
Birdirbir Dergisi okurlarıyla buluştu!
GİRİŞ 26.05.2011 15:17 GÜNCELLEME 26.05.2011 15:17

Sunuculuğunu Abdullah Açık’ın yaptığı programa Murat Ekmekçi de müzikleriyle eşlik etti. “Elbette her zorlukla beraber bir kolaylık vardır.” konulu şiir yarışmasında dereceye girenlerin ödüllerinin verildiği programa katılan tüm çocuklar eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Programa izleyici olarak gelen çocuklar sürpriz yarışmalarla hem sahnede yerlerini aldılar, hem Birdirbir Kitaplığı'ndan güzel hediyelerle uğurlandılar. Programda Birdirbir Kitaplığından iki yeni ürün de ilk defa okurlarıyla buluştu. Hacivat ile Karagöz'ün Maceraları ve İcat Taci: Çılgın Projeler adlı kitaplar bu programla birlikte okuyucunun beğenisine sunuldu.

Şölende Birdirbir ekibini de bekleyen bir sürpriz vardı. Programa misafir olarak katılan Hüseyin Goncagül ve ekibi sürpriz bir Nasrettin Hoca gösterisi ile şölene renk kattılar.

Program, yazar ve çizerlerin eserlerini imzaladığı okur buluşması ile sona erdi. Eğlenceli Din Eğitimi ve Kültürü Dergisi Birdirbir beşinci yılında adına yakışan bir programla okurlarının zihninde hoş bir seda bıraktı.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tarım Kredi Market 130 üründe indirime gitti
İspanya fırtınası! Son şampiyon yıkıldı