Rüyada tarla görmek neye işaret eder? Rüyada tarlada çapa yapmak ne demektir?

Rüyada tarla görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda çok para kazanacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kendisiyle birlikte çevresindekilere de maddi olarak destek olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada tarla sulamak kişinin şansının döneceğine ve işlerinin rast gideceğine işaret etmektedir. Peki rüyada tarla satın almak hayırlı mıdır?

Rüyada tarla görmek neye işaret eder? Rüyada tarlada çapa yapmak ne demektir?
Rüyada tarla görmek neye işaret eder? Rüyada tarlada çapa yapmak ne demektir?
GİRİŞ 04.11.2021 15:00 GÜNCELLEME 04.11.2021 15:00
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Rüyada tarla görmek, az yatırımla çok para kazanılacağına ve rüya sahibinin faydalı işler yapacağına işaret edilmektedir. Özellikle çevresinden alacağı olan rüya sahibinin yakın zamanda herkesten borçlarını toparlayarak maddi anlamda rahat günler geçireceğine yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin eline geçen fırsatlarla helal yoldan bol rızıklar kazanacağına, bu sayede ömrünün sonuna kadar maddi sıkıntı çekmeden yaşayacağına ve kendisiyle birlikte yakın çevresine de fayda sağlayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada tarla görmek, genel anlamıyla mal ve mülk ile tabir edilir. Ekilmemiş boş bir tarla görmek henüz belli olmayan ve netleşmeyen işlere işaret edilirken, yeşillikli tarla görmek bol helal rızık getireceğine yorumlanır. Rüyada tarla görmek tabir edilirken rüyayı kimin nasıl gördüğü de göz önünde bulundurularak yorumlanması gerekmektedir. Rüyada tarla görmenin tabirleri...

Rüyada Tarla Ekmek

Rüyada tarla görmek, hayırlı ve bereketli bir ömre işaret ederken, rüyada tarla sürdüğünü görmek ise yakın zamanda hayırlı ve rüya sahibini mutlu edecek haberlere yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin geçmişte ya da gelecekte yaptığı yatırımlar sayesinde eline çok fazla para geçeceğine işaret edilmektedir. Çok çalışan ve emek veren rüya sahibinin emeklerinin karşılığını çok yakın zamanda alacağı şeklinde yorumlanır. Toprak, bereket ve doğumun simgesi olduğu için toprakla uğraşan kimsenin yakın zamanda çok fazla kazanç elde edeceğine işaret edilir. 

Rüyada Tarla Kazmak

Rüyada tarla kazdığını gören kişinin çok emek harcayarak çalıştığı, helal para kazanmak için mücadele ettiği anlamına gelmektedir. Rüyada toprakla uğraşmak mala ve paraya işaret ettiği için bu rüyada da rüya sahibinin çok emek harcayarak para kazanacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin yine mücadele ederek para kazanacağına işaret edilmektedir.

Rüyada Tarla Sulamak

Rüya sahibinin şansının yaver gideceği, maddi anlamda kazanç elde edeceğine işaret edilir. Hayatı boyunca mücadele eden rüya sahibinin sonunda emeklerinin karşılığını alacağına hayatında olumlu birçok değişiklik olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tarla Satın Aldığını Görmek

Rüyada tarla görmek, bol helal rızka işaret ettiği için tarla almak da rüya sahibinin yaşam koşullarının yükseleceği ve daha rahat bir hayat süreceğine yorumlanır. 

Rüyada Tarla Sürmek

Rüyada tarla kazan ve eken kişi, tarla sürdüğünü gören kişi, emek ve mücadele ile değil, torpil ve birkaç uyanıklıkla para kazanacağına ve makam sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bol kazançlar elde edeceğine ancak bu kazanç bilek gücü gerektirmeden araya insan sokarak gerçekleşeceğine işaret edilir. 

Rüyada Çapa Yapmak

Rüyasında çapa yaptığını gören kişi emeklerinden ve mücadelesinden vazgeçmeyeceğine, rüya sahibinin çok çalışkan olduğuna ve kimseden destek almadan kendi ayaklarının üzerinde duracağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bu çalışkanlığından dolayı kimseye ihtiyaç duymadan kendi hayatını kuracağına ve bol helal paralar kazanarak hayatını kendi başına idame edeceği anlamına gelmektedir.

Alimlerin Yorumlarına Göre Rüyada Tarla Görmek

Nablusi: Rüyada görülen tarla rızık ve hayra delalet eder. Çünkü şehir halkının imdadına yetişen çiftlik ve arazidir. Bazen de çiftlik görmek, onlardan hurma, üzüm ve buğday gibi alınacak hasılata delalet eder. Rüyada yıkılmak, batmak veya yanmak gibi çiftliğe isabet eden şeyler: Çiftliğin meyve, hububat ve hasılatında meydana gelecek noksanlığına delalet eder.

Seyyid Süleyman: Bir tarladan diğerine geçtiğini gören, yolculuk yapar. Tarlaya sahip olduğunu gören, bekarsa evlenir. Evladı yoksa, olur. Biriyle ortaklık kurar yahut malını ve sırrını bir insana emanet eder veya miras yer. Belki mal alır. Layıksa en büyük makama ulaşır. Hastaysa, şifa bulur.

YORUMLAR 1
  • Caner 3 yıl önce Şikayet Et
    Uzay bilgi teknoloji çağındayiz 1500 sene evvel peygamberimiz aydınlığı getirdi ilim bilgi Çinde de olsa gidip alınız uzakta olsa bile demiştir şimdi rüyada tarla gör zengin olma para gelmesi bekarsa evlenmesi bunlar akıl mantık ilim le alakası olmayan şeyler rüya ile ne alakası olur geleceği sadece Allah bilir rüya ile gelecek kurulurmu
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Filistin bayrağına saldıran yasa dışı Yahudi işgalci tuzaklanmış patlayıcıyla yaralandı
Kassam avlamaya devam: Gazze’nin merkezinde İsrail’in buldozerini uçurdular