Rüyada kılıç tutmak ne anlama gelir? Rüyada kılıcın kırıldığını görmek ne demek?

Rüyada kılıç görmek, rüya sahibinin iş hayatında elde edeceği başarılara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin kendi mücadele ve azmiyle iyi yerlere gelerek çevresindekiler tarafından takdir edileceğine yorumlanmaktadır. Rüyada kılıç görmek, genel olarak itibar kazanmaya işaret ederken rüyada kılıcın kırılması pek hayırlı değildir. Peki rüyada kılıçla savaştığını görmek neye işaret eder?

Rüyada kılıç tutmak ne anlama gelir? Rüyada kılıcın kırıldığını görmek ne demek?
Rüyada kılıç tutmak ne anlama gelir? Rüyada kılıcın kırıldığını görmek ne demek?
GİRİŞ 18.08.2021 12:04 GÜNCELLEME 18.08.2021 12:04

Rüyada kılıç görmek, en genel tabirle rüya sahibinin hayat boyu başarılı olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki itibarı artacağına, birçok kişi tarafından saygınlık kazanacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kılıç görmek aynı zamanda rüya sahibinin kötü insanların şerrinden korunarak kendini güvene alacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli kişilerden kurtularak kendi yolunda başarılı ve emin adımlarla ilerleyen bir kimse olacağına delalet edilmektedir. Rüyada kılıç görmek pek çok farklı şekilde görülebileceğinden rüya sahibinin rüyayı tam olarak nasıl gördüğüne dikkat ederek tabir etmesi gerekmektedir. 

Rüyada Kılıç Tutmak

Rüyada kılıç tuttuğunu gören kişi, çevresinde ona karşı çıkan, gelişmesine ve atacağı adımlara engel olan kişilere meydan okuyarak kendi yolunda savaşan ve mücadele eden bir kimseye işaret etmektedir. Rüya sahibinin kendi hayatı için çabaladığına ve bu çabaları sonucu büyük başarılar elde edeceğine yorumlanmaktadır. 

Rüyada Kılıçla Savaştığını Görmek

Rüyada kılıçla savaştığını gören kişinin kendisine karşı çıkan herkesi yenerek kendi yolunda büyük başarılar elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı büyük bir başarı elde edeceğine yorumlanmaktadır. 

Rüyada Kılıcın Kırılması

Rüyada kılıcın kırıldığını gören kişinin şanssız ve başarısız bir sürecin içine gireceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinden birinin hastalanacağına, hayatını kaybedeceğine işaret edilmektedir. Rüyada kılıcın kırılması, rüyayı gören kişinin ettiği mücadelelerden istediği sonucu alamamasına ve başarısız olmasına delalet etmektedir.

Rüyada Kılıç Kuşanmak

Rüyada kılıç kuşanmak, rüya sahibinin başarılı ve güçlü bir kimse olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ettiği mücadelelerin sonunda istediğinden ve beklediğinden daha iyi yerlere geleceğine yorumlanır. Rüyada kılıç kuşanan kişinin kılıcın ağırlığını hissetmesi, yapacağı işlerin sorumluluklarını ve zorluklarını ifade etmektedir.

Rüyada Altın Kılıç Görmek

Rüyada altın kılıç görmek, zenginlik ve güçle tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin gönlünden geçenlerin bir bir gerçekleşeceğine ve maddi manevi rahat bir hayat yaşayacağına delalet edilmektedir. Rüyada altın kılıç görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda olacağına yorumlanmaktadır. 

Rüyada Paslı Kılıç Görmek

Rüyada paslı ve eski kılıç görmek, rüya sahibinin elinde imkanların hepsini kaybedeceğine işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin işini, başarılarını ve itibarını kaybedeceğine yorumlanmaktadır. 

Rüyada Kılıcı Kınından Çıkarmak

Rüyada kılıcı kınından çıkarmak, rüya sahibinin çevresindekilere karşı edeceği mücadeleye işaret edilmektedir. 

Alimlere Göre Rüyada Kılıç Görmek

Molla Cami: Rüyada görülen kılıç çocuktur. Bir kimse rüyada kılıç taktığını görse, büyük bir vilayete amir olur. Kılıcının ağırlaştığını ve kendisini yere doğru çektiğini gören kimse, amirliğinde çok kuvvetlenir ve menfaat elde eder. Eğer kılıcının askısının kesildiğini görse, bulunduğu memuriyetten azledilir.

Nablusi: Rüyada görülen kılıç, çocuk ve sultandır. Kılıç kabzasının başındaki gümüş ve kılıcın namlusu, çocuktur. Bir kimse rüyada kılıç taktığını görse, büyük bir vilayete vali olur. Kılıcının ağırlaştığını ve kendisini yere doğru çektiğini gören kimse, valiliğinde çok kuvvetlenir ve menfaat elde eder. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
9 kente 'sarı' uyarı: Gök gürültülü sağanak geliyor!
Kılıçdaroğlu cephesinden Özgür Özel ve İmamoğlu'na zehir zemberek sözler