Rüyada terlemek ne demektir? Rüyada sırtının terlemesi nasıl yorumlanır?

Rüyada terlediğini görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin meşakkatli bir işten alnının akıyla çıkmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarından kurtularak rahat bir nefes almasına ve kafasını karıştıran olaylardan kurtulacağına yorumlanır. Peki rüyada başkasının terlediğini görmek ne demektir?

Rüyada terlemek ne demektir? Rüyada sırtının terlemesi nasıl yorumlanır?
Rüyada terlemek ne demektir? Rüyada sırtının terlemesi nasıl yorumlanır?
GİRİŞ 01.02.2022 09:26 GÜNCELLEME 01.02.2022 09:26

Rüyada terlemek, en genel yorumuyla rüya sahibinin sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulmasına ve rahat bir nefes almasına yorumlanır. Rüyada terleyip üstünü değiştirmek ise rüya sahibinin sorunlarından kurtulacağına ve yeni bir başlangıç yapacağına delalet eder. Rüyada terlemek, hastalar için şifaya, sıkıntısı olanlar için rahatlamaya işaret etse de doğru şekilde yorumlanması için rüyanın kim tarafından ne şekilde görüldüğüne dikkat etmek gerekir. İşte rüyada terlemenin detaylı tabirleri...

Rüyada Su Gibi Terlemek 

Rüyada sırılsıklam terlediğini görmek rüya sahibinin çok ciddi bir işe gireceğine ve o işte büyük sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntıların son bulmasına ve ardından rahat bir nefes almasına yorumlanır. Rüyada su gibi terlemek, hayır ve güzellik demektir. Rüya sahibinin meşakkatli bir işten sonra feraha kavuşmasına işaret eder. 

Rüyada Sırtının Terlemesi

Rüyada sırtının terlediğini görmek, rüya sahibinin yeni bir işe gireceğine ve çok fazla yorulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok yorulmasından sonra derin bir nefes alacağına ve rahatlayacağı anlamı gelir. Rüyada sırtının terlediğini gören kişinin hasta ise sağlığına kavuşacağı anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Sıcaktan Terlemek

Rüyada sıcaktan bulanıp terlediğini görmek, hasta bir kimsenin sağlığını kavuşacağına delalet eder. Rüyada sağlıklı olduğu halde terlediğini gören kişinin yaptığı işler sebebiyle yorulacağına delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılı bir süreç geçireceğine ancak bu sürecin sonunda rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Terleyip Üstünü Değiştirmek

Rüyada terleyip üstünü değiştirdiğini görmek, rüya sahibinin çok sıkıntılı bir süreçten geçeceğine ve çok yorulacağına işaret etmekle birlikte rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmasına ve rahat bir nefes almasına yorumlanır. Rüyada ter içinde kalıp üstünü değiştiren kişinin cefadan sonra kavuşacağı rahat hayata işaret eder. 

Rüyada Başının Terlemesi

Rüyada başın terlemesi, rüya sahibinin zorlayacak durumların meydana gelmesine işaret eder. Rüya sahibinin kendini zorlayacağına ve çok çalışmak zorunda kalacağına yorumlanır.  Rüyada kafasının terlediğini gören kişinin sıkıntılı bir işin içine gireceğine delalet etmektedir. 

Rüyada Hasta Bir Kimsenin Terlediğini Görmek

Rüyada hasta birinin terlediğini görmesi çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda şifasına kavuşacağına delalet eder.

Alimlerin Yorumlarına Göre Rüyada Terlemek

Ebu Said'ül: Ter içinde kaldığını gören, ihtiyaçtan kurtulur. Alnından ter akan, kendi gayretiyle maksadına erer. Koltuk terinin fena kokması, zina veya veba ile yorumlanır. Devlet idarecisinin koltuğundan fena ter kokuları duymak; onun zulüm ederek mal biriktireceğine, dolayısıyla fena bir şöhret yapacağına işaret eder.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Rakibi adaylıktan çekildi: NATO'nun müstakbel yeni Genel Sekreteri belli oldu
ABD basınından Altay tankı övgüsü: Sınıfının en iyisi