AB'den flaş Türkiye açıklaması!

Avrupa Birliği Komisyon Başkanı Jean-Claude Juncker, vize muafiyeti için Türkiye’nin 72 koşulu yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

AB'den flaş Türkiye açıklaması!
AB'den flaş Türkiye açıklaması!
GİRİŞ 22.06.2016 09:33 GÜNCELLEME 22.06.2016 09:35
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetesine konuşan Juncker, "Türkiye vizenin kaldırılması konusunda  birlikte belirlenen 72 koşulu eksiksiz yerine getirirse, o zaman Türk vatandaşlarına vizenin kaldırılmasının önünde engel kalmaz" dedi.

"O zaman Erdoğan Türk halkına kendisi anlatır"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı geri kabul anlaşmasının uygulanması konusunda uyaran Juncker, "Eğer, Bay Erdoğan ciddi şekilde geri kabul anlaşmasını uygulamama yoluna giderse, o zaman Türklere niçin Avrupa’ya vizesiz seyahat etme imkanı verilmediğini Türk halkına kendisi anlatmak durumunda kalır" diye konuştu.

Geri kabul anlaşmasının uygulanması konusunda iyimser olduğunu da kaydeden AB Komisyon Başkanı Juncker, "Türkiye ile yapılan geri kabul anlaşması tutarlı ve şu an işliyor. İleride anlaşmanın uygulanmayacağına dair şüpheye düşmek için bir neden yok" diye ekledi.
 

YORUMLAR 2
  • Ozan elazıg 6 yıl önce Şikayet Et
    Say'ın cumhur Başkan'ım Vazgeçin vizeden Vallah boyle ıyı Kapılarıda ac yavas yavaş gıtsın surıyelıler adamsın reıs Elazıglıyım 30 yasındayım adım ozan senı cok sevıyorum Allah sana uzun ömürler versın reıs
    Cevapla
  • abuzer 6 yıl önce Şikayet Et
    Biz avrupaya gitmek istemiyoruz bence bizim yöneticiler bari bunlara vize uygulasın domuzun postu çavuşun da dostu olmaz hele biz türk milletine asla ve kata
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD savaş gemisine iniş yaptığı sırada düşen askeri uçağın görüntüleri ortaya çıktı
Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu