İbrahim Kalın: Geleceğinizden endişeliyiz

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Twitter'daki hesabından Bozdağ'ın Almanya'da vatandaşlara hitap edeceği toplantısının iptal edilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

İbrahim Kalın: Geleceğinizden endişeliyiz
İbrahim Kalın: Geleceğinizden endişeliyiz
GİRİŞ 02.03.2017 22:08 GÜNCELLEME 03.03.2017 13:19
Bu Habere 85 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Almanya'nın Gaggenau kentinde vatandaşlara hitap edeceği toplantısının iptal edilmesine ilişkin, "Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın, Almanya'da katılması planlanan etkinliğin sudan sebeplerle yasaklanmasını kınıyorum. Bu skandal kararın, PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerine kucak açan bir ülkede alınması Avrupa'nın geleceği açısından endişe vericidir." ifadelerini kullandı.

Kalın, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından Bozdağ'ın Almanya'nın Gaggenau kentinde vatandaşlara hitap edeceği toplantısının iptal edilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

"AVRUPA'NIN GELECEĞİ AÇISINDAN ENDİŞE VERİCİ"

Adalet Bakanı Bozdağ'ın, Almanya'da katılması planlanan etkinliğin sudan sebeplerle yasaklanmasını kınadığını belirten Kalın, "Her fırsatta Türkiye'ye demokrasi ve ifade özgürlüğü dersi vermeye çalışanların gerçek yüzü bu tür kararlarla açık şekilde ortaya çıkıyor. Bu skandal kararın, PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerine kucak açan bir ülkede alınması Avrupa'nın geleceği açısından endişe vericidir." şeklindeki görüşlerini paylaştı.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 85
 • Musa 3 yıl önce Şikayet Et
  Gavurun geleceği , kafirliğinde boğulmaktır , boğulsunlar bize ne , niçin endişelenelim , onlar düşünsün , ne kadar alöaldıkkarının farkındalar , işlerine gelmiyor bu gavurların .
  Cevapla
 • son osmanlı 3 yıl önce Şikayet Et
  pkk + terör = almanya
  Cevapla
 • islamc 3 yıl önce Şikayet Et
  almnya ıle bagltılar kesilmeli aynı skeılde varnılmalı p k k korucus almnya azledılmelı feth edılmeli
  Cevapla
 • onrat38 3 yıl önce Şikayet Et
  Almanyayı batırmanın tek yolu ordaki Türk işverenlerin Türkiye dönmeleri büyük darbe olur
  Cevapla
 • ihsan 3 yıl önce Şikayet Et
  almanya tamamen teröre teslim oldu inşallah metrolarında bombalar parlarda görürler
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD çekildiğini resmen duyurdu: DSÖ'ye şok!
İşte Türkiye'nin en çok değerlenen yazlık beldeleri