Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması!

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, Rusya'nın Türkiye ile Suriye konusundaki pozisyonlarında farklılıklar olabileceği, ancak tarafların ortak payda arayışında olduğunu söyledi.

Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması!
Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması!
GİRİŞ 11.09.2018 14:34 GÜNCELLEME 11.09.2018 15:21
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov "Türkiye, Rusya gibi ciddi ulusal öncelikleri, çıkarları olan bir ülke. Pozisyonlarımız yüzde 100 uyuşmasa da, bu normal bir durum. Ortak payda bulunması için diplomasi, siyaset ve askeri diplomasi kullanılıyor. Ortak bir payda bulunmaya çalışılıyor" dedi.

Türkiye, Rusya ve İran liderleri Recep Tayyip Erdoğan, Vladimir Putin ve Hasan Ruhani Tahran'da, İdlib'teki durum ve Suriye'deki krizi çözme süreciyle ilgili bir toplantı gerçekleştirmişti.

 

 

Putin ve Erdoğan daha sonra ikili bir görüşme yapmış ve diyaloğu sürdürme konusunda anlaşmıştı.

YORUMLAR 10
 • Türk 4 yıl önce Şikayet Et
  hepiniz bir siniz, biz tek başınayız. topunuz gelin sabır kalmadı uyuyanı uyandırdınız. Savaş sa savaş Türk ü ölümle korkutamazsınız. Türk ün askeri kurt olur ,bastıgı yer yurt olur.
  Cevapla
 • Yunus Emre Tekeli 4 yıl önce Şikayet Et
  Türk'ün Türk'ten Başka Dostu Yoktur. Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!
  Cevapla
 • rüzgar gülü 4 yıl önce Şikayet Et
  Ufak ve önemsiz bunlar diyorsun senin canında kıymetsiz o zaman sivillerin canını almak konusunda anlaşma sonra bunlar normal de can verirken ölüm melegi ruhunu alınca çok sıradanmı değil mi anlarsın insanlara can gozuyle bakmıyorsunuz Allah da sana o gozle bakmaz artık
  Cevapla
 • Osm786 4 yıl önce Şikayet Et
  Helal
  Cevapla
 • aslan 4 yıl önce Şikayet Et
  sayin putin durust olun sayenizde milyon oldu halen oluyor bunun hesabini nasil verceksiniz milyonlarda surgunde abd bolgede duramayacak sizde oyle veya duramayacaksiniz suruye suruyililere ait oyle kalacak bundan emin olabilirsiniz
  Cevapla
 • Sadi 4 yıl önce Şikayet Et
  Ortak payda İNSANLIK oda sizde yok malesef.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Avrupa'nın merkezi yanıyor: Fas kazandı Brüksel karıştı!
Pençe Kılıç Harekatı'nda terör hedefleri böyle vuruldu! İşte operasyondan yeni görüntüler