FETÖ'cüler Türk yöneticiyi bıçakladı!

Almanya'nın FETÖ'cülere alenen kucak açmasının ardından yaşanan çirkin olaylara şimdi de bıçaklı saldırı eklendi. FETÖ'cü teröristler DİTİB Yeşil Camii Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Çelik'i bıçakladı. Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Çelik'i arayarak geçmiş olsun dileklerini ileterek Avrupa'nın göbeğinde yaşanan olaya tepki gösterdi.

FETÖ'cüler Türk yöneticiyi bıçakladı!
FETÖ'cüler Türk yöneticiyi bıçakladı!
GİRİŞ 08.02.2019 12:53 GÜNCELLEME 08.02.2019 12:53
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Almanya Bretten'de bulunan DİTİB Yeşil Cami Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Çelik, FETÖ'cü teröristler tarafından bıçaklandı. Konu hakkında tepkisini sosyal medyadan dile getiren Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Avrupa'nın FETÖ'cülere kucak açmasını eleştirdi.

 

 

FETÖ'CÜ TERÖRİSTLER AVRUPA'NIN GÖBEĞİNDE SALDIRDI

15 Temmuz'dan sonra Türkiye'den kaçan FETÖ'cülere kucak açan Almanya ve Avrupa ülkelerindeki çirkin saldırıların ardından şimdi de bıçaklı saldırı ile yurt dışındaki vatandaşlarımızın can güvenliği tehlike altında.

 

 

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Çelik'e Avrupa'nın göbeğinde FETÖ'cü teröristler tarafından yapılan bıçaklı saldırıyı kınayarak sosyal medya hesabından "Dün gece Avrupa’nın göbeğinde DİTİB Bretten Yeşil Cami Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Çelik, FETÖ’cü teröristler tarafından bıçaklandı. Vatandaşımızı arayarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. FETÖ’nün nasıl bir suç şebekesi olduğunu anlamak için daha hangi felaketlerin yaşanması gerekecek!" dedi.

YORUMLAR 2
 • Ali29 3 yıl önce Şikayet Et
  Bakın buradan uyarıyorum. Mit teşkilatı yada kuracağınız özel gizli bir tim bu hainleri gerek yurt içinde gerek yurt dışında dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar bulup imha etsinler. Yataklarında, iş yerlerinde, sokakta, caddede nerede yakaladılar orada kafalarına sıksınlar. Öyle iadeydi şuydu buydu oyun oynayıp durmayın. Yarın bu adamlar şartlar değişince ülkeye dönünce bunun raundunu alırlar. 15 temmuzdan daha kötü olur.
  Cevapla
 • dadas45 3 yıl önce Şikayet Et
  daha bu güzel günleriniz birbirinizi öldüreceksınız alçak hainler beter olun vatan haini tasmalı itler türkiye ensenizdedir kaçış yok haşhaşi hainler sizi
  Cevapla
DİĞER HABERLER
6'lı masaya bir rest daha! Kapıyı kapattılar: O isme asla oy vermeyiz
Şehidimiz Piyade Teğmen Duabey Onur Öztürkmen'in mevzideki hazırlık görüntüleri