İsrail Filistinli mahkumları kobay olarak kullanıyor!

İsrailli profesör Nadera Shalhoub-Kevorkian, Columbia Üniversitesi'nde yaptığı konuşmasında İsrail'deki büyük ilaç şirketlerinin ürettikleri ilaçları Filistinli mahkumlar üzerinde test ettiklerini açıkladı.

İsrail Filistinli mahkumları kobay olarak kullanıyor!
İsrail Filistinli mahkumları kobay olarak kullanıyor!
GİRİŞ 22.02.2019 13:34 GÜNCELLEME 22.02.2019 14:04
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Kudüs İbrani Üniversitesi'nde görevli olan Nadera Shalhoub-Kevorkian, İsrail'deki büyük ilaç şirketlerinin hükümetin izniyle cezaevindeki Filistinli ve Arap mahkumlar üzerinde yeni ilaçları test ettiklerini açıkladı.

 

 

Columbia Üniversitesi'nde konuşan Nadera Shalhoub-Kevorkian, ellerinde yeterli verinin bulunduğunu söyleyerek "Filistinlilerin yaşadığı yerler laboratuvar gibi" dedi.

Profesör, "Kudüs'teki Rahatsız edici Alanlar/Şiddet Teknolojileri" başlıklı konuşmasında, mahkumların sadece ilaç testlerine kobay olarak kullanılmadıklarını, aynı zamanda silahların da test edildiğini açıkladı.

 

 

İsrail ordusuna bağlı olarak silahların test edilme işlemlerinin genellikle işgal altındaki bölgelerde ve çocuklar üzerinde gerçekleştirildiğini söyleyen Profesör, "Gaz bombası mı koku bombası mı daha etkili onu deniyorlar" dedi.

İsrail yönetimi, geçen hafta cezaevinde hayatını kaybeden Filistinli Fares Baroud'un cesedini teslim etmeyi reddetmişti. Baroud'un bu testler için kullanılan kobaylardan biri olduğundan şüpheleniliyor. 

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 5
 • Ali 5 yıl önce Şikayet Et
  Vay ALÇAKLAR vay! "KAfir ve ZAlimler için YAŞASIN CEHENNEM"
  Cevapla
 • vatandaş 5 yıl önce Şikayet Et
  Bu bir insanlık suçudur. Cezalandırılmalı israil.
  Cevapla
 • şirinler 5 yıl önce Şikayet Et
  Yarab sen o zalimleri KAHAR İSMİ ile kahru perişan eyle
  Cevapla
 • misafir 5 yıl önce Şikayet Et
  hitler zamanında böyle yapıyordu...
  Cevapla
 • SUTCU 5 yıl önce Şikayet Et
  siyonistler filistinli çocuklari kaçırıp iğneli fıçı ayinleri düzenleyip kanlarını içip katliam yapıyorlar.vampirler.........
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Reisi'nin ölümü sonrası İran füzelerini ateşlerse neler yaşanır?Cevabı bu rakamlarda gizli
Libya'nın hamlesi Yunanistan'ı kızdırdı: Bu işte Türkiye'nin parmağı var