Maduro'dan sürpriz sözler! Türkiye, Katar ve Rusya açıklaması

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Rusya, Türkiye, Çin, Katar ve Hindistan'a ülkenin kalkınmasına sundukları katkılar için teşekkür etti. Maduro, petrole olan bağımlılığı azaltmak için ekonomiyi çeşitlendireceklerini belirtti.

Maduro'dan sürpriz sözler! Türkiye, Katar ve Rusya açıklaması
Maduro'dan sürpriz sözler! Türkiye, Katar ve Rusya açıklaması
GİRİŞ 27.07.2019 17:34 GÜNCELLEME 27.07.2019 17:34
Bu Habere 34 Yorum Yapılmış

Twitter hesabından açıklama yapan Maduro, "Türkiye, Rusya, Çin, Katar ve Hindistan'a verimli kalkınmamızın hızlanması için verdikleri destek ve tavsiyelerden dolayı teşekkür ederim" ifadesini kullandı. 

 

 

"EKONOMİDE PETROLE BAĞIMLILIĞI AZALTACAĞIZ"

Bu arada Maduro, ülkesinin petrole olan bağımlılığını azaltmak için ekonomik kalkınmada yeni bir modeli uygulamaya koyacaklarını ifade etti.

 

 

BM Endüstriyel Kalkınma Örgütü Latin Amerika ve Karayipler Bölümü Şefi Diego Masera ile görüşmesinde konuşan Maduro, "Venezuela'nın ekonomik modeli deforme oldu. Mevcut model petrole dayanıyordu ve ülkemizi petrol fiyatlarına bağımlılıktan kurtaracak bir yola çıkıyoruz" dedi.

YAZDIR
YORUMLAR 34
 • Efe 11 ay önce Şikayet Et
  Türkiye osmanlı torunudur. Din, fen, ekonomi de öncü olmalı.
  Cevapla
 • tes 11 ay önce Şikayet Et
  Osmanlı torunları Osmanoğullarıdır ancak. Bizim Osmanlı hanedanlığı ile kan bağımız bulunmuyor. Gelelim Din, fen ve ekonomiye. Görende biz bunlarda çok iyiyiz sanacak tamam darbeler filan görüyoruz o ayrı mevzu ekonomiyi anlarım fakat din ve fen ne yazık ki Osmanlı dan kat kat uzağız. Sorsan yoldan geçene ateist, deist diyeni de çıkar. Müslümanım diyen çıkar ama sorsan namaza gitmez. Fen desen ilim bilim yeterli seviyede değiliz. Bizim kendimiz gelişmemiz lazım önce biz gelişemedik başkalarına nasıl eğitim verelim.
  Cevapla
 • emekçi 11 ay önce Şikayet Et
  şimdi tüm yollar nato dan çıkıp rusya, iran ,çin ,pakistan, malezya ,endonezya ,katar vb. birliğini gösteriyor.
  Cevapla
 • Mercek 11 ay önce Şikayet Et
  Sayın maduroyu desteğimizi asla kesmemeliyiz onların içindede fetöcü var aynen bizdeki gibi asker polis memur hepsi mercek altına alınarak geçmişleri öğrenilmelidir yoksa en ufak bir açıkda son iyi olmaz..
  Cevapla
 • Corumlu 11 ay önce Şikayet Et
  Bu adam ayni kamyon şoforuna benzemiyormu ?
  Cevapla
 • Ofli 11 ay önce Şikayet Et
  Adam otobüs şöförüydü zaten. Siyasete sonradan atıldı.
  Cevapla
 • Türk-islam 11 ay önce Şikayet Et
  "Türkiye, Rusya, Çin, Katar ve Hindistan buna pakistan, azerbaycan ortak birlik kurup artık dünya düzenini bizim dizayn etmemiz lazım
  Cevapla
 • Efem 11 ay önce Şikayet Et
  Lan olum Ahmet, kalkarken birden paçamızdan geri çekiyorsunuz. Hele bir abd'den kurtulalım, Uygur kardeşlerimizi unutmadık. Hükümetimiz de takip ediyor. Çine savaş açmayı mı düşünüyorsun? İşe yarar mı acaba?
  Cevapla
 • Ahmet 11 ay önce Şikayet Et
  Nasıl yani? Uygur türklerine çinin ne yaptığını görmüyormusunuz? Rusyadan dostmu olunur?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kanlı gecenin 10 darbecisi!
15 Temmuz'la ilgili flaş sözler!