Trump'a ağır eleştiri: 'Normal bir insan değil!'

El Paso'da 22 kişinin katledildiği saldırı sonrası, ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, University Medical Center'de saldırının kurbanlarını ziyaret etti. Ziyaret esnasında çekilen fotoğraflardan birinde, öksüz bebeğin yanında Trump'ın baş parmağını kaldırarak "her şey çok iyi" işareti yapması ise büyük tepki topladı.

Trump'a ağır eleştiri: 'Normal bir insan değil!'
Trump'a ağır eleştiri: 'Normal bir insan değil!'
GİRİŞ 11.08.2019 13:49 GÜNCELLEME 11.08.2019 13:49
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

First Lady Melania Trump'ın perşembe günü paylaştığı fotoğraflar eleştirilerin odağı oldu. ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melanie Trump El Paso saldırısının kurbanlarını University Medical Center'da ziyaret etti.

 

 

First Lady'nin paylaştığı fotoğraflardan birinde, Donal Trump'ın, annesi ve babasının onu korumak için öldüğü 2 aylık bebek ve amcasıyla verdiği pozda baş parmağını kaldırarak "her şey çok iyi" işareti yapması büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi.

 

 

CNN'nde gündeme getirilen konu hakkında, "Annesi ve babası katliamda ölmüş 2 aylık öksüz bir bebeğin yanında nasıl o el işareti ile poz verilebilir?" sorusu soruldu. ABD Başkanı'nın tavrı için "Normal bir insanın davranışı değil." ve "Empati yoksunu" değerlendirmesi yapıldı.

FIRST LADY DE ELEŞTİRİLERDEN NASİBİNİ ALDI

Donald Trump'ın bir siyasetçi olarak, danışmanları uyarmadığı için hataya düşerek, halkın tüketimine sunmak amacıyla böyle hareketlere başvurabileceği yorumunda bulunan CNN yorumcuları, "Fakat Melania kocasının o pozu verdiği ve kendisinin gülümsediği bir fotoğrafı neden tweet atar?" diyerek Melania Trump'ı da ağır bir şekilde eleştirdi.

BEBEK HASTANEYE TRUMP İÇİN GERİ GETİRİLDİ İDDİASI

CNN'in iddiasına göre, El Paso katliamında öksüz kalan bebek Trump'ın ziyareti öncesi taburcu edilmişti. CNN'e konuşan hastane yetkilileri, "Başkan Trump'ın ziyaretinden önce taburcu edilmiş 2 hasta, Başkan geleceği zaman basın toplantısı hastaneye geri getirildi." ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER 7 / DIŞ HABERLER SERVİSİ
YAZDIR
YORUMLAR 7
 • hasan 9 ay önce Şikayet Et
  Dünyanın en büyük canavarı için normal hareketler.
  Cevapla
 • Mtttmm 9 ay önce Şikayet Et
  Arızalı bu adam, kıyamet alameti
  Cevapla
 • rıfkı 9 ay önce Şikayet Et
  hanımınla senelerce çocuk yapmaya çalışmışsındır, sonunda bir çocuğunuz olur, o zaman “ ohh bu işi başardık, mutluyuz” anlamında sevinirsin, bunu anlarız, yetim kalan çocuğu elini al, parmak işareti yap, bu neyin başarısı, senatodan çocuğun tüm masraflarını abd hükümetinin ödeyeceğini kapsayan bir yasayı tüm muhalefete rağmen nasıl da geçirdim parmağı mı?
  Cevapla
 • sadettin ne ettin 9 ay önce Şikayet Et
  kafası o kadar çalışıyor,kafasız adam.
  Cevapla
 • dvr 9 ay önce Şikayet Et
  adam dünyaya gelmiş en büyük bela
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD'den sonra kaos Paris'te! Çatışmalar çıktı
 "Pandemi sonrası yeni çalışma modelleri gündemde" Anket sonuçlandı: Dikkat çeken rakamlar...