22 yıl önce çöpte bulduğu bebekten büyük sürpriz

ABD'nin Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ajanlarından Troy Sowers, mesleğe başlamasının ikinci ayında, hastaneden bebek kaçırma ihbarıyla izini sürdüğü bebeği çöpte bulmuştu. Hemşire kılığına giren bir kadın, bebeği çalıp çöpe atmıştı. Sowers'ın emeklilik partisinde ilginç anlar yaşandı.

GİRİŞ 13.08.2019 12:18 GÜNCELLEME 13.08.2019 16:47
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

1997 yılında henüz acemi bir ajan olan Sowers, kariyerinin başlarında çocuk kaçırma vakasıyla karşılaştı. Bir kadın, annesinin yanından kaçırdığı bebeği çöpe atmıştı. 19 saat içinde bulunan bebek, mucize eseri hayatta kalmıştı.

 

 

Aradan 22 yıl geçmiş, Sowers geçtiğimiz gün emeklilik partisi veriyordu. Sowers'ın kızı, babasının çöpten kurtardığı bebeği bulmuştu. Görevden ayrılırken, ekranda genç bir subayın fotoğrafı yansıtıldı. Bugün 22 yaşındaki Stewart Rembert deniz subayı olmuş ve ajan Sowers'a hayatını kurtardığı için teşekkür etmek istemişti. Rembert emeklilik partisine gelince duygusal anlar yaşandı.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Kadir kara 10 ay önce Şikayet Et
  hiç de duygusal değil adamlar robot gibi :)
  Cevapla
 • Cem Atilkan 10 ay önce Şikayet Et
  Arkadaslar, bebegi kurtaran adam emekli olmus, kurtarilan bebek degil -)
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  22 yilda emeklilik. Güzelmiş
  Cevapla
 • misafir 10 ay önce Şikayet Et
  dünyanın yarısını sömürürsen 22 yıl bile fazla... ama mesele şu ki bu adamların çalışmadığı yılların maliyetini diğer insanlar ölene dek çalışarak ödüyor
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Bravo!
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Yunanistan şaşkına döndü: Ayasofya kararı sonrası 'boykot' çağrısı
Acı haberi MSB duyurdu: 1 askerimiz şehit oldu