Dört koldan saldırıyorlar! Mısır ve İsrail'den skandal hamle...

Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Milli Ordusu'nun başlattığı askeri harekata karşı çıkan Mısır'daki darbeci Sisi rejimi PKK/YPG'li teröristleri Kahire'de ağırladı. Mısır Dışişleri Bakanı Semih Şükri, YPG'lilere destek mesajı verdi. Mısır'ın bu hamlesi sonrası İsrail’den üst düzey bir yetkili de terör örgütü PKK/YPG’ye silah desteği verebileceklerini söyledi.

Dört koldan saldırıyorlar! Mısır ve İsrail'den skandal hamle...
Dört koldan saldırıyorlar! Mısır ve İsrail'den skandal hamle...
GİRİŞ 12.10.2019 15:21 GÜNCELLEME 12.10.2019 17:16
Bu Habere 367 Yorum Yapılmış

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu'nun (SMO) Suriye'nin kuzeyindeki YPG hedeflerine yönelik başlattığı Barış Planı Harekatı tüm hızıyla devam ediyor.

 

 

Türkiye'nin askeri harekatını kınayan Mısır'daki darbeci Sisi yönetimi, harekatın 4. gününde YPG'li teröristleri Kahire'ye davet etti.

Mısır Dışişleri Bakanı Semih Şükrü tarafından kabul edilen terörist gruba destek mesajları verildi. 

 

 

İSRAİL'DEN YPG'YE SİLAH DESTEĞİ MESAJI

Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatı tüm hızıyla sürerken, İsrail’den skandal bir hamle iddiası geldi. İsrail’den üst düzey bir yetkili, terör örgütü PKK/YPG’ye silah desteği verebileceklerini söyledi.

Türkiye’nin başlattığı Barış Pınarı Hareketı öncesinde ABD güçlerinin bölgeden çekilmesi sonrası İsrail’den skandal bir hamle geleceği iddia edildi. İsrailli üst düzey bir yetkili, terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’ye silah desteği yapabileceklerini söyledi.

YORUMLAR 367
 • Atakan 8 ay önce Şikayet Et
  En iyi silahları abd verdi ama kaçıyorlar mesele silah değil yürek meselesi o da bizde var çok sükür av tüfekleri ile gitsek yine o itleri temizleriz Allah'ım askerlerimizi korusun Allah Türk'ü korusun
  Cevapla
 • Şahan 8 ay önce Şikayet Et
  Durmak yok golan tepelerine kadar devam, çıkıyormusun bizmi çıkaralım lan itrail
  Cevapla
 • Yavuz esmer 8 ay önce Şikayet Et
  İkiside şeytanın arkadaşı Tiplerine bakin
  Cevapla
 • yiğido 8 ay önce Şikayet Et
  Ey alçak kafir sisi ve yandaşları sizlein kanını dökmek bizim için şeref olurdu. masum kardeşlerimizin intikamını almak onur olurdu ahh bir sınır yakınımız olsaydınız.
  Cevapla
 • Önce Vatan 8 ay önce Şikayet Et
  İsrail bunu yaparsa Türkiye de Filistin e silah desteği verir. Tank - Top - ve füze desteği... İsrail kendini dokunulmaz zannediyor... Arabistan da bir işe yaramadığı kanıtlanan patriot sistemi onları korumaya yetmeyecek !!!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Görüntüleri paylaşıldı! Ukrayna, Bayraktar TB2'yi ilk kez kullandı
Günün gazete manşetleri