Senatör Graham kendini karantinaya aldı

Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, geçtiğimiz hafta ABD Başkanı Donald Trump'ı ziyaret ettikten sonra koronavirüs için pozitif test edilen Brezilya Devlet Başkanlığı İletişim Sekreteri Fabio Wajngarten ile teması yüzünden kendisini karantinaya aldığını söyledi.

Senatör Graham kendini karantinaya aldı
Senatör Graham kendini karantinaya aldı
GİRİŞ 13.03.2020 10:38 GÜNCELLEME 13.03.2020 10:39
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

ABD Başkanı Donald Trump’ın Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro ve koronavirüs tespit edilen Brezilya Devlet Başkanlığı İletişim Sekreteri Fabio Wajngarten'i kabul ettiği Mar-a-Lago’daki görüşmede yer alan Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham kendini karantina altına aldı.

 

Güney Carolina Cumhuriyetçi Parti ofisinden yapılan açıklamada, Brezilya Devlet Başkanı Başkan Jair Bolsonaro ve heyette yer alan Fabio Wajngarten'a atıfta bulunularak, “Senatör Graham geçen hafta sonu Mar-a-Lago'daydı. Wajngarten ile doğrudan temas kurduğunu hatırlamıyor. Doktorunun tavsiyesi ve tedbir gereği yapılan test sonuçları gelene kadar kendisini karantinaya aldı” ifadeleri kullanıldı.

Trump’a en yakın isimlerden birisi olarak kabul edilen Graham, Matt Gaetz, Doug Collins ve Mark Meadows’tan sonra kendisini karantinaya alan vekiller listesine katıldı. Başkan Trump ile Bolsonaro ile el sıkışmasına rağmen koronavirüs testine gerek olmadığını açıklamıştı.

 

 

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • doctorwho 4 ay önce Şikayet Et
  İt iti ısırmaz derler ama nasıl olduysa artık korona bu pisliği hasta etmiş.
  Cevapla
 • vedat 4 ay önce Şikayet Et
  inşallah geberirsin islam düşmanı
  Cevapla
 • Tonyukuk 4 ay önce Şikayet Et
  Korkma, bu virüs senin gibi bir virüse bir şey yapamaz, o bile senden korkar!
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Yunanistan son şansını da kendi elleriyle çöpe attı: Oruç Reis gelecek emri beklemeye başladı
Erdoğan 'Kıymeti harbiyesi yok' dedi! Şer ittifakına o ülkeden destek geldi