Virüse yakalanan ilk devlet başkanı olmuştu! İngiliz Kraliyet ailesini harekete geçiren görüntü

Monaco Prensi 2. Albert’in (62) koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıkmasından 9 gün önce İngiltere Veliaht Prensi Charles görüşmesi, İngiliz basınında endişe yarattı. Risk grubunda olan Kraliyet Ailesi mensuplarının her gün özel olarak doktora muayene olacağı bildirildi.

GİRİŞ 20.03.2020 14:42 GÜNCELLEME 20.03.2020 15:09
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Fransa’nın Akdeniz kıyılarında yer alan küçük ülke Monaco Prensliği sözcüsü, dün basına yaptığı açıklamada Prens 2. Albert’in koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı belirtildi. Prens 2. Albert koronavirüse yakalanan ilk devlet başkanı oldu.

 

 

Prenses Grace Kelly Hastanesi’nde gözetim altında tutulan Prens 2. Albert’in çalışmaya devam edeceği ve endişe edilecek bir durum olmadığı ifade edildi.

Prens 2. Albert’in 10 Mart’ta WaterAid yardım kuruluşunun Londra’da düzenlediği yardım etkinliğinde İngiltere Veliaht Prensi Charles ile bir araya geldi ve el sıkıştı. Bu durum, İngiliz basınında endişe yarattı. İngiltere Buckingham Sarayı’ndan Prens Charles’ın durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

 

 

Öte yandan, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle kraliyet ailesi üyelerinin her gün özel olarak doktora görüneceği ve muayene olacağı aktarıldı

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 13
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Eyy covid19! Se de birazcık insaf, azıcık merhamet varsa git kraliçeyi al. Yaşı da sana uygun. Bırak gariban halkın peşini.
  Cevapla
 • Pisi 1 yıl önce Şikayet Et
  Kraliçeyi bütün evlâtları hâttâ akrabaları ile birlikte alsın niye ayırıyorsun ki o zavallıları
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ne bloktan bir sistemdir. Halkına sürü muamelesi yap test yaptırma, hastaneye kabul etme, hastalığa yakalan ölen ölsün kalanlar hayatına devam etsin de. Neredeyse 100 yaşına gelmiş kraliçe ve damızlık evlatlarını korumak için akla hayale gelmeyen şeyleri yap. Bunu kabul eden sürünün gebermesine üzülmek aptallıktır.
  Cevapla
 • Egeliden 1 yıl önce Şikayet Et
  Halk isterse virüsten kırılsın geçsin Yeter ki güneş batmayan U.K.nin Majesteleri Kral ve kraliçesine ve oğulcuklarına bir şey olmasın..
  Cevapla
 • B.Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Niye muayene olacaklar ki hani sürü bağışıklığı kazanacaklardı.
  Cevapla
 • 1980000000000000000 1 yıl önce Şikayet Et
  Çokta tınn
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: İzmit'te korkunç kaza: 3 ölü
Hatayspor penaltılarda turladı!