Zelenski'nin eşi koronavirüse yakalandı

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski'nin eşi Olena Zelenska, yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyurdu. Ukraynalı First Lady, eşi Zelenskiy ve çocuklarının testlerinin ise negatif sonuç verdiğini belirtti.

Zelenski'nin eşi koronavirüse yakalandı
Zelenski'nin eşi koronavirüse yakalandı
GİRİŞ 12.06.2020 14:59 GÜNCELLEME 12.06.2020 16:58
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski'nin eşi Olena Zelenska, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

 

Karantina önlemlerinin hafifletilmesinin salgının sona erdiği anlamına gelmediğinin altını çizen Zelenska, "Bugün koronavirüs testim pozitif çıktı. Beklenmedik bir haber. Özellikle de, ailem ile birlikte tüm kurallara uyduğumuz, maske ve eldiven taktığımız, çok az temasta bulunduğumuz göz önünde bulundurulduğunda" diye yazdı. Zelenska, kendisini iyi hissettiğini ve diğer aile üyelerinden izole ettiğini belirtti.  Ukrayna Devlet Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada da Zelenska'nın sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

ZELENSKİ'NİN TESTİ NEGATİF ÇIKTI

 

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski'nin ve çocuğunun koronavirüs testinin ise negatif sonuç verdiği belirtildi.

Öte yandan Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, insanlara yeni tip koronavirüsün gerçekten bir veba (felaket) olmadığını göstermek için ciddi anlamda virüs kapmayı düşündüğünü söylemişti.

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 1
  • mehmet aslan 3 yıl önce Şikayet Et
    Yahudinin oyunu ülkede karantina da yahudi şirketleri dışın da tüm iş yerleri kapandı
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İstanbul'da kentsel dönüşüme destek kararları açıklandı
MHP'li başkan adayının seçim şarkısı gündem oldu! Sosyal medya yıkılıyor