3 milyonluk Ermenistan'dan Türk mallarına boykot!

Azerbaycan'da sivil yerleşim yerlerini hedef alan Ermenistan, Türkiye'nin kardeş ülkeye verdiği destekten dolayı Türk mallarını boykot ediyor. 3 milyon nüfusuyla Türk mallarını boykot etmeye çalışan Ermenistan'da Türk malları raflardan kaldırıldı.

3 milyonluk Ermenistan'dan Türk mallarına boykot!
3 milyonluk Ermenistan'dan Türk mallarına boykot!
GİRİŞ 17.10.2020 21:35 GÜNCELLEME 17.10.2020 22:16
Bu Habere 20 Yorum Yapılmış

Sivil yerleşimleri vurup çocukların ölümüne yol açan Ermenistan, Türkiye'nin Azerbaycan'a verdiği destekten dolayı Türk mallarını boykota başladı.

ERMENİSTAN SİVİLLERİ HEDEF ALIYOR

Azerbaycan'ın Ermenistan işgali altındaki topraklarını kurtarma operasyonları devam ederken, Ermenistan ordusu sivilleri hedef alarak savaş suçu işliyor. Son olarak gece saatlerinde Gence ve Mingeçevir'de sivil yerleşim yerlerini hedef alan Ermenistan her alanda Türk karşıtı propagandacılığa devam ediyor.

Azerbaycan ordusunun karşısına çıkmaya cesaret edemeyen işgalci yönetim, bir yandan sivilleri vururken bir yandan da Azerbaycan'ın haklı davasına destek veren Türkiye'ye karşı boykot uygulamaya başladı.

TÜRK MALLARINI RAFLARDAN KALDIRDILAR

3 milyon nüfusuyla Türkiye'yi boykot etmeye çalışan Ermenistan'da marketlerdeki Türk malları raflardan kaldırıldı. Boşaltılan raflara boykota dair yazılar asıldı. Kimi Ermenistan vatandaşları boykot kararını desteklerken kimi de bu uygulamanın resmi bir yönetmeliğe bağlı olarak yapılması gerektiğini savunarak tepki gösterdi.

 

YORUMLAR 20
 • Entelabi 3 yıl önce Şikayet Et
  butun ermeniler sinir disi edilsin
  Cevapla
 • Orhan Aydın 3 yıl önce Şikayet Et
  bizdeki kaçak köçek çalışan ermenileri sınır dışı edin ki yiyecek bir lokmaya muhtaç olsunlar...
  Cevapla
 • Üzeyir 3 yıl önce Şikayet Et
  açlıkdan geberin inş yemeğe ekmeğiniz yok
  Cevapla
 • Subhi 3 yıl önce Şikayet Et
  Bizim ermenistana kapılarımız kapalı değilmiydi ??? İçerdeki ermenilere (kaçak) ülkeyi terk etmesi gerekiyorken marketlerinde bizim ürünlerimizin olması ne kadar yanlış !!! Kendi kendimize boşmu ahkam kesiyoruz?
  Cevapla
 • 01adana 3 yıl önce Şikayet Et
  vah vaahhh şimdi vay halimize zhuauhauhahu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ziyarette o anlar dikkat çekti: Putin neden bütün fotoğraflarda gülüyor?
İkinci el araç alacaklar dikkat: 6 ay daha uzatıldı!