Senatör Graham'dan çok çarpıcı açıklama: Bir daha başkan seçilemez

ABD'nin Güney Carolina eyaleti senatörü Cumhuriyetçi Lindsey Graham, ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhuriyetçilerin 2020 seçim sonuçlarına itiraz edip seçim sistemini değiştirmediği takdirde ABD'de bir daha Cumhuriyetçi birinin başkanlığa seçilemeyeceğini söyledi.

Senatör Graham'dan çok çarpıcı açıklama: Bir daha başkan seçilemez
Senatör Graham'dan çok çarpıcı açıklama: Bir daha başkan seçilemez
GİRİŞ 09.11.2020 09:16 GÜNCELLEME 09.11.2020 09:16
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Amerikan Fox News televizyonuna konuşan Graham, "Şayet cumhuriyetçiler meydan okumaz ve ABD seçim sistemini değiştirmezse bir daha seçilecek bir Cumhuriyetçi başkan olmaz." dedi. 

"YENİLGİYİ KABUL ETMEMELİ"

Senatör Graham, "Başkan Trump yenilgiyi kabul etmemeli. Georgia'da 10 binden az oy farkı var. Kuzey Carolina'yı kazanacak. Arizona'da 93 bin oy farkından 20 bin oya kadar düştü ki daha da sayılacak çok oy var." değerlendirmesinde bulundu. 

Cumhuriyetçilere seçime itiraz etmeleri çağrısında bulunan Graham, Michigan'daki seçim bilgisayarlarının şüpheli bir şekilde bozuk olduğuna da dikkat çekti. 

Pennsylvania'daki ölü insanlar adına oy kullanıldığı iddialarının bazılarının doğruluğuna da işaret eden Graham, FBI, Senato İstihbarat Komitesi ve Posta Hizmeti Müfettişliğinin Pennsylvania'nın Erie kentinde bir posta memurunun geç gelen oyları geri tarihli olarak mühürlediği iddialarını soruşturacağını da ifade etti. 

Trump kampanyası seçim sonuçlarını mahkemeye vereceğini açıklamıştı. 

KAYNAK: AA
YORUMLAR 10
 • Aslan 10 ay önce Şikayet Et
  My president Donald Trump. MAKE AMERİCA great again!!
  Cevapla
 • Mustafa 10 ay önce Şikayet Et
  Trump kolay kolay bırakmaz.Nokta.
  Cevapla
 • Doğukan 10 ay önce Şikayet Et
  Ölülerin OY’larını kullanmak ben bu filmi daha önce izledim İstanbul seçimlerinde... İSTANBUL seçimlerinde yaptıkları HIRSIZLIĞI ve HİLELERİ resmen ABD’de tekrar etmişler !!! TRUMP ve Cumhuriyetçiler mahkemelerde İTİRAZ etmezse kesinlikle bu Hile ve Hırsızlıklar devam edecek ... Demek istediği bu Senatörün ki hiç sevmem normalde bu adamı ama bozuk saat misali her gün iki kez doğru söyleyebilir ... DİKKAT ⚠️ 2023 seçimlerine hazırlanacaklar aynı yöntemlerle yıkmaya çalışacaklar !!! Muhalefete yardım edeceğiz derken sanırım hırsızlık ve çalma konusunda ders verecekler ...
  Cevapla
 • Vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  Haberi okuduğumda bizdeki belediye seçimlerindeki yaşananları okuyormuşum gibi gelmişti. Yazdıklarına noktası virgülüne katılıyorum.
  Cevapla
 • Ali 10 ay önce Şikayet Et
  Trump gider gitmez aşıyı buldular.
  Cevapla
 • Hayat 10 ay önce Şikayet Et
  Batının süper derin aklı 1991 Sovyetler Birliği dağıldığında hedef olarak Müslümanları seçtiler.En büyük yanılgıları da bu odu.Iclerindeki Türk ve Müslüman düşmanlığı depreşti ve devamlı yıpratmaya çalıştılar.Fakat Cini ve Hindistani hesap edemediler.Cin sinsice hedefine ilerliyor.Gerizekali batı ve küreselciler Türklerle uğraşmaya devam ediyor.Cin batıyı geçiyor.Batinin silahı kapitalizmi kullanarak.Turk ve Islam dünyasıyla batı ittifak kurarsa kazanır.Yoksa üç beş teröristle ittifak kurmakla batı kazanamaz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Validebağ Korusu'nda gerçek ortaya çıktı! Bir algı operasyonu daha çöktü
CHP'ye çözümün adresi olarak bebek katilini göstermişti! HDP'li Temelli geri adım attı