Prenses Haya, Şeyh Maktum'u çıldırttı! Korumaya yasak aşk sonrası sus payı

Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Reşit El Maktum'un 6. eşi Prenses Haya'nın, İngiliz koruması Russell Flowers ile 2 yıllık gizli aşk yaşadığı ve ilişkileri hakkında sessiz kalması için ona 1,2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

Prenses Haya, Şeyh Maktum'u çıldırttı! Korumaya yasak aşk sonrası sus payı
Prenses Haya, Şeyh Maktum'u çıldırttı! Korumaya yasak aşk sonrası sus payı
GİRİŞ 21.11.2020 15:35 GÜNCELLEME 21.11.2020 15:35
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

İngiliz basını yasak aşkın detaylarını yazdı. Dubai'nin eski Prensi Haya, Ocak 2019'da çocuklarıyla Dubai'den kaçarak İngiltere'nin başkent Londra'ya yerleşti. İngiliz basını, da iki çocuk annesi Prenses Haya'nın, İngiliz korumasıyla gizli aşk yaşadığını yazdı. Prenses Haya’nın yasak aşk yaşadığı Russell Flowers'a yaşadıklarının sızdırılmaması için 12 bin sterlinlik saat, lüks hediyeler ve 1,2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

ŞEYH MAKTUM ÜLKEYİ TERKETMİŞTİ

Haya ile korumasının iki yıllık ilişkisi, İngiliz Yüksek Mahkemesi'nin Şeyh Maktum'un kızlarından Şeyha Şemsa'yı ve Şeyha Latife'yi geçmişte İngiltere'den kaçırarak ülkelerine dönmeye zorladığına hükmetmesiyle ortaya çıktı. Prenses Haya, yasak aşkın Şeyh Maktum tarafından öğrenilmesinin ardından Dubai'yi terk etti.

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 15
 • Ahmet 3 gün önce Şikayet Et
  Kaçıncı karısı imiş
  Cevapla
 • Körfez dalgası 3 gün önce Şikayet Et
  Bu bae li ümmete hainlik edenlere müstehak tır böyle rezillikler....!asıl çetin azap ahirette bekliyor bunları şimdilik dünya bunların cenneti....!
  Cevapla
 • Sakaryali 3 gün önce Şikayet Et
  Şeyh ünvanı alıp Arap olmaları bu işte kendilerini en iyi müslüman yapıyor sanıyorlardı ancak şapka düştü kel göründü. Demek ki yahudi uşağı olduklarını anlamamamız için ugrasmislar ama nafile. Allah adamı böyle boynuzlu yapar
  Cevapla
 • vatan 3 gün önce Şikayet Et
  BAE dubai bunlar arap filan değil. Ne oldukları belirsiz batiı çip!! leri. Onun için sürekli müslümanlara özellikle müslüman türklere zarar vermeye çalışıyorlar...
  Cevapla
 • Acaba 3 gün önce Şikayet Et
  6ncı eş? Bu bile İslam'ı hiçe sayıp cahiliye araplarının hayat tarzını benimsediğini göstermeye yeter. Ayrıca İskilipli Atıf Hoca'nın yayımladığı ve fotör şapkanın hükmünü içeren kitap da ortada.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
25 Kasım Çarşamba gazete manşetleri - Kumpasları ellerinde patlayacak!
Muharrem İnce, CHP'yi yerden yere vurdu, parti şartını açıkladı