Trump'ın kendisine söylediklerini unutmadı! Greta, veda mesajında intikamını aldı

İklim aktivisti Greta Thunberg, Trump'ın Beyaz Saray ve başkanlığa vedasını fırsat bildi. Thunberg, Trump'ın 2 yıl önce kendisi için kullandığı ifadeleri 'iade etti.'

Trump'ın kendisine söylediklerini unutmadı! Greta, veda mesajında intikamını aldı
Trump'ın kendisine söylediklerini unutmadı! Greta, veda mesajında intikamını aldı
GİRİŞ 21.01.2021 10:02 GÜNCELLEME 21.01.2021 11:02
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

İsveçli iklim aktivisti Greta Thunberg, yıldızının hiç barışmadığı eski ABD Başkanı Donald Trump'a görevinin son gününde de göndermede bulunma fırsatını kaçırmadı.

Trump dün Beyaz Saray'dan son kez ayrılırken çekilen bir kareyi Twitter hesabında paylaşan 18 yaşındaki Thunberg, eski başkan ile aralarındaki eski bir polemiği de yeniden canlandırdı.

Thunberg, Eylül 2019'da BM İklim Zirvesi'nde yaptığı öfke dolu konuşma sonrası Trump'ın tiye almak amacıyla kullandığı ifadeleri "iade etti", paylaştığı fotoğrafa "Parlak ve güzel bir geleceğe umutla bakan çok neşeli yaşlı bir adama benziyor" notu düştü.

Thunberg, BM İklim Zirvesi'nde söz almış ve genç nesillerin yetişkinler tarafından ihanete uğradığını söylemişti. Trump da Thunberg için "Parlak ve güzel bir geleceğe umutla bakan çok neşeli genç bir kıza benziyor" demişti. Bunun üzerine Thunberg, Trump'ın kendisiyle ilgili bu sözlerini Twitter'da kişisel bilgiler bölümüne koymuştu.

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Vay bee 1 ay önce Şikayet Et
  Vah vah yazık İntikam almış zilli
  Cevapla
 • Yilmaz 1 ay önce Şikayet Et
  Greta sen gel türkiye de baskan danismani ol
  Cevapla
 • chpkk 1 ay önce Şikayet Et
  alın şu projeyi şurdan
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Çöl tozlarında virüs tehlikesi!
İslam Memiş'ten çarpıcı tahmin: Altın ve dolar yükselmeye devam edecek mi?