Putin'in gayrimeşru kızı ortaya çıktı, ilk kez konuştu

Özel yaşantısını uluslararası kamuoyundan gizleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, 2000'lerin başında birlikte olduğu Svetlana Krivonogikh'ten gayrimeşru bir kız çocuğu olduğu iddia edildi. 17 yaşındaki Luiza bir anda gündem oldu. Luiza iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Putin'in gayrimeşru kızı ortaya çıktı, ilk kez konuştu
Putin'in gayrimeşru kızı ortaya çıktı, ilk kez konuştu
GİRİŞ 18.02.2021 08:58 GÜNCELLEME 18.02.2021 08:59
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 1990'ların sonu ve 2000'lerin başında birlikte olduğu Svetlana Krivonogikh'ten kız çocuğu olduğu iddiası Rus medyasında iyice dillendirilmeye başlandı.

Kısa bir süre birlikte olan ve 2000'lerin başında ayrılan çiftin şu an 17 yaşında bir kız çocuğu olduğu ve Putin'in bunu sır gibi sakladığı iddia edilirken, gündeme bomba gibi düşen Luiza Rozova konuyla ilgili ilk kez konuştu.

CLUBHOUSE'TA AÇIKLADI

"Elizaveta Krivonogikh" olarak da bilinen ve son günlerde Rusya'nın birinci gündem maddesi olan 17 yaşındaki genç kadın, son dönemin popüler uygulamalarından Clubhouse'ta açıklamalarda bulundu.

Rus basını: Putin'in gayrimeşru kızı ortaya çıktı

Putin'in kızı olduğuna dair gelen bir soruya kaçamak yanıtlar veren Luiza, "Benim hayatım çok durgun ve bir anda böyle gündeme geldiğim için çok memnunum. İnsanlar sosyal medyada benim hesabıma gelmeye başladılar" dedi. Putin'in kızı olduğuna dair iddiaların çıkmasıyla birlikte Luiza'nın hesabına yaklaşık 96.400 takipçi gelmişti.

Clubhouse'ta konuşan genç kadın, "Ben kendimi popülerleştirmeye çalışmıyorum. Çok iyi hissediyorum ve hayat devam ediyor, bu söylentileri umursamıyorum" dedi.

PUTIN'İN YASAK AŞKI

Rus basınına göre Putin ile Krivonogikh'in ilişkileri 90'lı yılların sonunda başladı. O dönem St. Petersburg'ta yaşayan Krivonogikh, üniversite eğitimi sırasında bir yandan da temizlik işinde çalışıyordu. Lyudmila Putina ile evli olan Putin ise Rusya Federal Güvenlik Servisi'nin (FSB) başında bulunuyordu.

İkilinin ilişkisinin nasıl başlayıp bittiği bilinmese de, 2003 yılında dünyaya gelen Yelizaveta Vladimirovna Krivonogikh'ten sonra yollarının ayrıldığı düşünülüyor.

GAYRİMENKUL ZENGİNİ OLDU

İlerleyen yıllarda bir milyonere dönüşen Krivonogikh, Soçi, St. Petersburg ve Moskova'daki gayrimenkulleri, Rossiya Bank'taki hisseleri ve 11 milyon dolarlık servetiyle dikkat çekiyor.

Konuyla ilgili soru yöneltilen Kremlin Sözcüsü Peskov, iddiaları yalanlamayı seçti. Peskov, "Bu isimle ilgili daha önce de sorular oldu. Ancak onu hiç duymadım ve bu konuda hiçbir şey bilmiyorum" dedi.

YORUMLAR 3
 • mustafa 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu memlekette nikahsız beraberlikleri çağdaşlık olarak pompalayanlar şimdi Putinin nikahsız beraberliğinden olan kızına gayrimeşru mu diyor? Hayret!
  Cevapla
 • Yakub 3 yıl önce Şikayet Et
  Meşru demek Allah cc için evlilik, nikah demektir. Nişan, mihir, düğün resmiyet ile korunmuş evlilik. Gayri meşru demek Şeytana uyup nikah dışı ilişki demektir. Nişan yok, mihir yok,düğün yok, resmiyet yok, tehlikeli ilişki demektir. Kadınlar kızlar Erkeklere Allah'ın cc emanetidir. Emanete sahip çıkanlara selam olsun.
  Cevapla
 • Muallim 3 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar en alttan en üste gayri meşru hayatta.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
AK Parti'den dikkat çeken video! "Algı ve sosyal medya belediyeciliğine son"
Çanakkale'de 4,9 büyüklüğünde deprem