Çarpıcı UFO raporu yayımlandı! 17 senenden beri...

ABD Ulusal İstihbarat Direktörlüğü, UFO olarak da bilinen tanımlanamayan hava olaylarına (UAP) ilişkin raporunu yayımladı.

GİRİŞ 26.06.2021 08:40 GÜNCELLEME 26.06.2021 09:47
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Raporda, 2004 ve 2021 yılları arasında gözlemlenen hava olaylarının incelendiği belirtildi. ABD hükümetine bağlı kaynaklardan 144 gözlemin saptandığı kaydedilen raporda, bunlardan 80'inin birden çok sensör üzerinden izlendiğine dikkat çekildi.

Tanımlanamayan cisimlerin genellikle ABD ordusuna ait eğitim alanlarının yakınlarında gözlemlendiğine değinilen raporda, bunun o bölgelerde çok fazla radar ve sensör bulunmasından kaynaklandığına işaret edildi.

Raporda, uçuş şekilleri bakımında incelenen 21 tanımlanamayan cisimden 18'inin alışılmışın dışında uçuş ve hareket özelliği gösterdiğine vurgu yapıldı.

Bu cisimlerden bazılarının havada asılı kaldığı, bazılarının rüzgara ters uçtuğu bazılarının çok çabuk hızlanıp çok çabuk yavaşladığının tespit edildiği belirtildi.

ABD'NİN GİZLİ DENEYLERİ DE OLABİLİR

Raporda, tanımlanamayan hava olaylarının tek bir açıklamasının olmadığına vurgu yapıldı. Bunların havaya bırakılmış bir kalıntı olabileceği gibi atmosferik bir durumdan da kaynaklanabileceği ifade edildi.

Diğer taraftan bunun yabancı bir güce ait bir testin parçası da olabileceği kaydedilen raporda, "Bu tanımlanamayan hava olayları aynı zamanda ABD kuruluşları tarafından geliştirilen gizli programlar da olabilir." denildi.

Raporda bir diğer seçeneğinde henüz bilimsel olarak izah edilmeyen cisimler de olabileceği aktarıldı.

KAYNAK: AA
ETİKETLER
UFO
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Bursali 3 ay önce Şikayet Et
  Ben çok yakından gördüm bu uzay araçlarını kesinlikle böyle bişey var inanmazdım görmesem yanlız benim düşüncem bu lar cin gibi boyut varlıklar yaptıkları hareketler manevralar bana bunu düşündürdü
  Cevapla
 • oguz 3 ay önce Şikayet Et
  aga büssürü alem var uzaylı dedigin başka canlılar alemler var tabiykide fakat arada perde vardır görürmüyüz mechul aynı cinlerle aramızda olan perde gibi belki bi anlık görebiliriz Allahın dilemesiyle orasını bilemem vardır herşeyde bi hayır.
  Cevapla
 • Efendi 3 ay önce Şikayet Et
  bir gun ansizin gelebiliriz
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Yalaninizi öpeyim dünyada düşman kalmadı uzaya döndüler işgal etmek için
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Merkez'in kararı sonrası flaş çağrı: İndirim pazartesi itibariyle hemen başlamalı
Feyza Aktan, Özcan Deniz'i tokatladı! Kıyafetini parçaladı