Yunan askerleri 4 gün işkence etti! Türk askerlerinin yardımıyla kurtuldular

Avrupa’ya gitme ümidiyle Yunanistan’a giden 15 Pakistan uyruklu göçmen, yakalandığı Yunan askerleri tarafından 4 gün boyunca işkence gördü.

GİRİŞ 13.10.2021 09:25 GÜNCELLEME 13.10.2021 10:07
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

15 Pakistan uyruklu düzensiz göçmen Avrupa’ya gitme ümidiyle Yunanistan’a geçmek istedi. Karayusuf civarında bir bota binen ve Yunanistan’a geçmek isteyen göçmenler kıyıya yaklaştığında Yunan askerlerine yakalandı. 4 gün boyunca kampta işkence gören göçmenler daha sonra ise Yunan askerleri tarafından Türkiye sınırına bırakıldı. Sınırda ölmek üzere olan Pakistan uyruklu Hadım Hüseyin ve Ali Hamza, Türk askerlerinin yardımıyla kurtuldu. Türk askerlerinin yardımıyla hayatta kalan Pakistan uyruklu göçmenler yaşadıkları o dehşet anlarını anlattı.

Yunanistan sınırında yakalanan ve dört gün boyunca işkenceye maruz kalan Hadım Hüseyin, “Biz Yunanistan’a gitmek istiyorduk. Bizi yakaladılar ve 4 gün boyunca bize vurdular ve bizi geri Türkiye’ye attılar. Türk askerleri bizi buldu ayakkabımızı ve kıyafetlerimizi verdiler ama Yunan askerleri bize ne yemek verdi ne su verdi 4 gün boyunca hiçbir şey vermedi. Biz mecburen çalışmak için geldik ne yapacağımızı bilmiyoruz ilaç alamıyoruz çok kötü durumdayız 15 kişiydik ben ve bir arkadaşıma işkence yaptılar” şeklinde konuştu.

Avrupa ümidiyle Yunanistan’a gittiler, işkence edilerek geri gönderildiler

Avrupa ümidiyle Yunanistan’a gittiler, işkence edilerek geri gönderildiler

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 2
  • futbol haber degil 2 yıl önce Şikayet Et
    kafirlerden baska ne beklenirki
    Cevapla
  • ali 2 yıl önce Şikayet Et
    üretin çalışın geliştirin bir ve beraber olun pakistanı ve bulunduğunuz ülkenizi zenginleştirin batının zenginliği sizin olsun batılılar tersine göçü elbet bir gün yapacak
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İsrailli hahamdan iki bölgeye işgal çağrısı: O topraklar bizim!
Tarım Kredi Kooperatif Market 2-18 Aralık indirimli ürünler kataloğu