Zayid al Nahyan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür telgrafı

Abu Dabi Veliaht Prensi Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan, Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür telgrafı gönderdi.

Zayid al Nahyan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür telgrafı
Zayid al Nahyan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür telgrafı
GİRİŞ 24.11.2021 21:56 GÜNCELLEME 24.11.2021 21:56
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

BAE ile Türkiye arasında gerçekleştirilen tarihi zirvenin ardından Abu Dabi Veliaht Prensi Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür telgrafı geldi.

NAHYAN'DAN GÖRÜŞME İÇİN TEŞEKKÜR

Gördükleri sıcak karşılama ve misafirperverlik için Erdoğan'a teşekkür eden Prens Bin Zayid, "ziyaretin kendilerine, iki ülke arasındaki ilişkileri; ortak çıkarlara hizmet edecek, iki dost halkın yararına olacak ve onların özlemlerini gerçekleştirecek şekilde güçlendirmenin yollarını görüşme fırsatı verdiğini" ifade etti.

Prens Bin Zayid, Erdoğan'a sağlık ve mutluluk; Türk halkına da güvenlik, istikrar ve refahın devamlı olması yönünde temennide bulundu.

"VERİMLİ GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRDİK"

Öte yandan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) resmi ajansı WAM'da da, Prens Bin Zayid'in Türkiye ziyaretine ilişkin açıklaması paylaşıldı.

Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya geldiğini belirten Bin Zayid,, "Ekonomik ilişkilerimizi güçlendirme fırsatlarına odaklanan verimli görüşmeler gerçekleştirdik." ifadesini kullandı.

İş birliği için yeni ve gelecek vaat eden ufuklar açmayı umduklarını belirten Bin Zayid, iki ülkenin yararına olacak karşılıklı çıkarlarını, kalkınma ve refah beklentilerini gerçekleştirecek şekilde ortak çalışmayı istediklerini kaydetti.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 3
 • Ali 2 yıl önce Şikayet Et
  Paranın yüzü sıcak...
  Cevapla
 • karanehir 2 yıl önce Şikayet Et
  Sedatı verin.
  Cevapla
 • Ekominist 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu iblisler de bir sıkıntı çıkarmasınlar bize
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Çekya'da yıkıldık! Galatasaray, Avrupa'ya veda etti!
KAAN dillere destan oldu! İran yere göğe sığdıramadı! 'Ankara' vurgulu çok net mesaj