Sergey Lavrov'a 3 ülkeden hava sahası engeli

Sırbistan'ın başkenti Belgrad'ı ziyaret edeceği açıklanan Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'a, Karadağ, Kuzey Makedonya ve Bulgaristan'dan hava sahası engeli geldi.

Sergey Lavrov'a 3 ülkeden hava sahası engeli
Sergey Lavrov'a 3 ülkeden hava sahası engeli
GİRİŞ 06.06.2022 01:09 GÜNCELLEME 06.06.2022 01:09
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Yerel medyada yer alan haberlerde, Karadağ, Kuzey Makedonya ve Bulgaristan'ın, resmi ziyaretler kapsamında 6-7 Haziran'da Sırbistan'da bulunması planlanan Lavrov'a hava sahalarını kapattığı belirtildi.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic'in üç ülkenin kararıyla ilgili yarın Rusya'nın Belgrad Büyükelçisi Aleksandar Bocan-Harcenko ile görüşeceği kaydedildi.

Gülşah Kerimoğlu Haber7.com - Editör
Haber 7 - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Haber7.com sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı.
YORUMLAR 7
 • Devlet 1 yıl önce Şikayet Et
  Onlar öyle yaptıkca biz daha destek çıkalım Rusya’ya putin gibi yapacaksın muhalefeti de başını ezse daha güzel olacak herşey.
  Cevapla
 • İsmail 1 yıl önce Şikayet Et
  Tarih tekerrürden ibarettir. Tarih okuyun. Gelecek günler iyi değil. 1. Dünya savaşında bizi yanına almayan ve Almanlara müttefik yapan ingilizler unutuldu. Şimdi aynı oyunu ABD organize ediyor ve bizi Ruslara müttefik yapmak istiyorlar.
  Cevapla
 • ----- 1 yıl önce Şikayet Et
  Hava sahası engelini Türkiye'den de bekliyorum ben şahsen.
  Cevapla
 • Cenk 1 yıl önce Şikayet Et
  Koca Rusya’yı maymuna çevirdiler, putin ülkesini küçük düşürdü
  Cevapla
 • Malatya'lı 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen öyle san kışa kalmadan hepsi gidip Putin abilerinin ayağını öpecek Avrupa dediğin ABD güdümünde bir aptallar satılmışlar kıtası başka hiçbir şey değiller
  Cevapla
 • Türük 1 yıl önce Şikayet Et
  yesinler birbirlerini de müslüman coğrafya biraz nefes alsın
  Cevapla
 • Emekli 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd ve batının şimdiki hedefi Rusyayı ukrayna ile zayıflattıgı gibi bizide Yunanistan ile savaştırarak ekonomik olarak zayıflayan ülkemizi işgal etmek çok dikkat etmeliyiz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kassam Tugayları, İşgalci İsrail’e ait tankları böyle imha etti!
Kasım ayında en çok satılan araçlar belli oldu! Sürücüler en çok bunları tercih etti...