Trump, Biden'ı dalga konusu yaptı!

2024 seçimlerinde aday olabileceğinin sinyalini veren ve mitinglerine şimdiden başlayan eski ABD Başkanı Donald Trump, gafları ile gündemden düşmeyen ABD Başkanı Biden'ı dalga konusu yaptı.

Trump, Biden'ı dalga konusu yaptı!
Trump, Biden'ı dalga konusu yaptı!
GİRİŞ 10.11.2022 23:00 GÜNCELLEME 11.11.2022 03:05

ABD'de 2024 yılında düzenlenecek başkanlık seçimleri için hazırlıklar devam ederken olası adaylar arasındaki seçim yarışı da kızışmaya başladı. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Joe Biden, New York'ta bir miting gerçekleştirirken, eski Başkan Donald Trump ise Miami'de miting düzenledi.

TRUMP, BİDEN'I DALGA KONUSU YAPTI

2024'teki seçimde aday olabileceğinin de sinyalini veren Trump, gafları ve ilginç hareketleri ile çok konuşulan Biden'ın dalga konusu yaptı. Coşkulu bir kalabalığa seslenen Trump, Biden'ın gaflarından ve o hareketlerinden oluşan videoyu açarak herkese izletti.

Biden'dan yeni gaf: Irak ile Rusya'yı karıştırdıBiden'dan yeni gaf: Irak ile Rusya'yı karıştırdı

GAFLARI VE HAREKETLERİYLE GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Geçtiğimiz günlerde hava ile tokalaşıp Beyaz Saray'ın yolunu unutan Biden, yeniden dikkat çekti. Geçen hafta yaptığı seçim çalışmalarında iki kez İnsülin ilacının mucidi ile görüştüğü yineleyen Joe Biden sosyal medyada alay konusu olmuştu. Çünkü insülinin mucidi olan Dr. Frederick Banting ve Profesör John James Richard Macleod, 1921 yılında insülini icat ettikten sonra 1923'te Nobel Ödülü'ne layık görülmüştü. Macleod 1935'te, Banting ise 1941'de hayatını kaybetti.

Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Fetöcülerden kirli algı operasyonu! Emine Erdoğan'ı hedef gösterip yalan kurguladılar!
Bölücü kitaptan bir ifşaat daha: HDP’li Buldan Kandil’den izinsiz selam bile söyleyememiş!