Bakir İzetbegoviç ve 3 ülke liderinden Başkan Erdoğan'a taziye telefonu

Eski Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Üyesi Bakir İzetbegoviç ile Bulgaristan, Malta, Arnavutluk liderleri Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak deprem dolayısıyla geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bakir İzetbegoviç ve 3 ülke liderinden Başkan Erdoğan'a taziye telefonu
Bakir İzetbegoviç ve 3 ülke liderinden Başkan Erdoğan'a taziye telefonu
GİRİŞ 19.02.2023 17:59 GÜNCELLEME 19.02.2023 18:31
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayan Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev, Malta Cumhurbaşkanı George Vella, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ve Eski Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Üyesi Bakir İzetbegoviç, yaşamını yitirenler için taziyelerini iletti, yaralılara şifa dileğinde bulundu.

KAYNAK: DHA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
    Bosna-Hersek'ten, depremin ilk zamanlarında taziye beklerdik.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
40 bin TL'ye çalışacak kimseyi bulamayınca İran'dan getirdiler!
"Türkiye tüketim ile değil yatırımla büyüyecek"