Klozetten çıkanı görenler şoke oldu

İguanaların ciddi bir sorun haline geldiği Florida'da yaşayan adam, "21 yıldır bu evde yaşıyorum ve başıma daha önce böyle bir şey gelmedi. Bir 21 daha da gelmemesini umuyorum" dedi.

Klozetten çıkanı görenler şoke oldu
Klozetten çıkanı görenler şoke oldu
GİRİŞ 25.05.2023 14:56 GÜNCELLEME 25.05.2023 15:26
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan bir adamın klozetinden iguana çıktı. 58 yaşındaki John Riddle, tuvaletten gelen su sesleri üzerine klozete baktığını ve bir iguana gördüğünü söyledi.

"Aşağıya baktım ve bu korkmuş sürüngenin bana baktığını gördüm" diyen Riddle, iguanayı yakalamak için havuz temizleme aparatı kullandığını ancak başarısız olduğunu anlattı.

İguanayı eliyle almaya karar veren Riddle, klozetten kendi kendine çıkan hayvanı evin dışına kadar kovaladığını dile getirdi.

Riddle, "İguanalara alışkınım ama klozetimde değilim. 21 yıldır bu evde yaşıyorum ve başıma daha önce böyle bir şey gelmedi. Bir 21 daha da gelmemesini umuyorum" ifadelerini kullandı.

İguanaların ciddi bir sorun haline geldiği Florida eyaletinde, geçtiğimiz yıl da benzer bir olay yaşanmıştı. Miami yakınlarında yaşayan Michelle Reynolds, tuvaletinde bir iguana bulmuştu.

Erkan Talu Haber7.com - Dış Haberler Editörü
Haber 7 - Erkan Talu
YORUMLAR 2
  • Misafir 6 gün önce Şikayet Et
    bir 21 daha yaşama ihtimalin çok az
    Cevapla
  • misafir 6 gün önce Şikayet Et
    sürpriz yapmıştır belkide
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Balkanlar barut fıçısı! Başkan Erdoğan iki liderle de görüştü: Biz hazırız
45 yıl önce denenmişti! 'Teravat Çağı' bu yıl başlayacak