Hindistan bu olayı konuşuyor! 26 parmakla doğdu

Hindistan'da meydana gelen bir olay herkesi şaşırttı. Bir bebek tam 7 el, 6 ayak parmağıyla doğdu.

Hindistan bu olayı konuşuyor! 26 parmakla doğdu
Hindistan bu olayı konuşuyor! 26 parmakla doğdu
GİRİŞ 19.09.2023 21:57 GÜNCELLEME 19.09.2023 21:57
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

17 Eylül Pazar günü Hindistan'da doğan bir bebek gündeme oturdu. Bebeğin toplamda 26 parmağı var. Yani normal bir insandan 6 fazla parmağa sahip.

Doktorlar bebeğin genetik bir rahatsızlığı olduğunu söylerken, bebeğin ailesi onun reekarnasyon geçirmiş bir Hindu tanrıçası olduğuna inanıyor.

Doktorlar, olağandışı durumunun nadir görülen bir genetik anomaliden kaynaklandığını söyledi. Doğduğu hastanede çalışan Dr. BS Soni şunları söyledi: "26 parmağa sahip olmanın hiçbir zararı yok ama genetik bir anomali. Bebek bunun dışında kesinlikle sağlıklı."

Bebeğin annesi Sarju Devi durumdan çok memnun olduğunu açıkladı. Aile, yeni kızlarının Hindu tanrıçası Dholagarh Devi'nin reerkarnasyonu olduğuna inanıyor.

Hastanede görev yapan Dr. BS Soni, "26 parmağa sahip olmanın herhangi bir sağlık sorununa yol açmadığını, bu durumun sadece genetik bir anormallik olduğunu" açıkladı. Şu an için aile, bebeğin fazla parmaklarını ameliyatla aldırıp almayacaklarına dair bir karar vermiş değil.

 

Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici

Editör Hakkında

İstanbul Şişli'de doğan Muhammet Binici, Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı ve Spor Yönetimi bölümlerini bitirdi. Eğitimine, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Gazeteciliğe 2012 yılında yerel haber siteleri ve yerel gazetelerde başladı. Gündem, Magazin alanlarında editör-muhabirlik yaptı. 2016 yılında Yeni Akit Gazetesi'nde bir yıl muhabirlik yaptıktan sonra, 2020 Eylül itibariyle Haber7'de 'Gündem Editörü' olarak görevine devam etmektedir.
YORUMLAR 2
  • birkan 7 ay önce Şikayet Et
    Ondan değil hindistan büyük kısmı budist yaradan bi mesaj veriyor bu toplumsa hala putlara tapıyor
    Cevapla
  • duru pak temiz 7 ay önce Şikayet Et
    hindistan gen mutasyonunun en cok oldugu yer. neden acaba?yecüc mecüc de burdan cikacak bence
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Arabalı vapurda korku dolu anlar! Dev dalgalar camları kırdı
İBB'de seçimin ardından dev borçlanma! Söz konusu rakam şaşkına çevirdi