Saldırı hazırlığı yapan 2 PKK'lı terörist öldürüldü

Son dakika haberi... MSB Suriye'nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde saldırı hazırlığı yapan 2 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

GİRİŞ 25.02.2024 16:35 GÜNCELLEME 25.02.2024 16:51
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

MSB'den yapılan açıklamada "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye'nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde huzur ve güvenlik ortamını bozmak için saldırı hazırlığı yapan 2 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hâle getirdi. Terörü kaynağında kurutmakta azimliyiz, kararlıyız!" denildi.

Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız

Editör Hakkında

1981 yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da, lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Üniversitenin ardından bir süre özel sektörde araştırmacı, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) farklı iştiraklerinde İngilizce öğretmeni, sosyolog ve idareci olarak çalıştı. İnternet haberciliğine ilk adımını 2015 yılında Türk Medya’da attı. 2020’de Haber7’de gece editörlüğüne başladı. Halen Haber7.com’da haber şefi olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 1
  • Sipkan sipgi 4 ay önce Şikayet Et
    Sipkan sipgi ağrılı kürt aşireti olarak 2 it daha sarı torbaya girdi. Aşiretimizin değerli insanı avukat zeki öztürkün ve askerlerimizin kanı yerde bırakmayan ,emeği geçenlerden Allah razı olsun .
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan'ın sözleri Yunanistan'da yankılandı! Yunan basını çıldırdı
Emeklilikte yeni düzenleme yolda! Sistem değişiyor