Macron pazu gösterdi

Ukrayna'da Rusya'ya karşı koymak için Batı'nın asker yollamayı düşünebileceğine dair açıklamalarıyla son dönemde gündeme gelen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un, boks yaparken çekilmiş görüntüleri yayınlandı.

Macron pazu gösterdi
Macron pazu gösterdi
GİRİŞ 21.03.2024 09:44 GÜNCELLEME 21.03.2024 10:43
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un fotoğrafçısı Soazig de la Moissonnière, Instagram'da devlet başkanının iki fotoğrafını paylaştı. Boks ile ilgilendiği bilinen Macron, fotoğraflarda boks eldivenleri ve pazularıyla dikkat çekiyor. Tam savaşın konuşulduğu bir dönemde Macron'un bu kareleri manidar bulundu.

Rusya Dış İstihbarat Servisi Direktörü Sergey Narışkin, Fransa'nın Ukrayna'ya göndermek üzere 2 bin asker hazırladığını öne sürdü. Fransa Savunma Bakanlığı ise, Narışkin'in iddialarını dezenformasyon olarak niteleyerek yalanladı.

Macron son haftalarda, Rusya'ya Ukrayna'da karşı koymak için Batı'nın asker yollamayı düşünmesi gerektiğini söylüyor. Avrupa ülkeleri ise, Macron'a karşı çıkıyor.

Erkan Talu Haber7.com - Dış Haberler Editörü
Haber 7 - Erkan Talu

Editör Hakkında

Elazığ'da doğan Erkan Talu; ilk, orta ve lise öğrenimini Ayvalık'ta tamamladı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, "Sanat Tarihi" bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında gazetecilik üzerine çok sayıda eğitim alıp okumalar yaptı. Habercilik kariyerine "muhabir" olarak Kanal 7'de başladı. Kanal 7'de hem iç hem de dış basını takip eden ekipte yer alarak "Ana Haber"e bültenler hazırladı. Kanal 7'de çalıştığı dönemde, Ülke TV için haberin yanı sıra VTR, DSF ve program içerikleri üretti. 2017 ortasında Haber7'ye geçti. Kariyerini, "Haber7 Dış Haberler Editörü" olarak devam ettiriyor.
YORUMLAR 8
 • Kadir Efe 2 ay önce Şikayet Et
  Acil
  Cevapla
 • haha 2 ay önce Şikayet Et
  makron taklitçisi imamoğlu yakında bu pozu da kullanır ama önce ibb parası ile yediği kebapların kalkan ciğerlerinin baklavaların büyüttüğü göbeği eritmesi lazım
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Doktora görünmesi lazım
  Cevapla
 • Yorum61 2 ay önce Şikayet Et
  Bundan sonra ancak çuval döversiniz
  Cevapla
 • Mahmut 2 ay önce Şikayet Et
  Küçük enişte ringe çıkmaya hazırlanıyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Almanya, EURO 2024'e fırtına gibi başladı! İskoçya'ya gol olup yağdılar
15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğe açıldı