Galler Prensesi Kate Middleton aylar sonra ortaya çıktı! Kötü haberi duyurdu

Galler Prensesi Kate Middleton, yayınladığı video mesajda, kendisine kanser teşhisi konduğunu ve kemoterapi tedavisi gördüğünü açıkladı.

GİRİŞ 22.03.2024 21:39 GÜNCELLEME 22.03.2024 22:06
Bu Habere 62 Yorum Yapılmış

Son dönemde hakkında birçok iddianın ortaya atıldığı ve aralık ayından beri kamuoyunun karşısına çıkmayan Galler Prensesi Kate Middleton gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz aylarda karın bölgesinden ameliyat olan ve uzun süredir ortalarda görünmeyen Galler Prensesi Kate Middleton'ın kanser tedavisi gördüğü açıklandı.

Galler Prensesi, ocaktaki karın ameliyatının başarılı geçtiğini ve başlangıçta durumunun kanserli olmadığının düşünüldüğünü söyledi.'BÜYÜK ŞOK OLDU'

Ancak ameliyattan sonra yapılan testlerde kanser olduğunun anlaşıldığını belirten Galler Prensesi, "Bu elbette büyük şok oldu, William ve ben genç ailemizin iyiliği için bunu özel olarak ele almak ve yönetmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz." dedi.

Galler Prensesi, doktorların kendisine önleyici kemoterapi almasını tavsiye ettiklerini ve şu anda bu tedavinin ilk aşamalarında olduğunu ifade etti.

Tedavisine başlayabilmek için geçirdiği büyük ameliyattan sonra iyileşmesinin zaman aldığını söyleyen Prenses Kate, şu ifadeleri kullandı:

"Fakat en önemlisi, (çocukları) George, Charlotte ve Louis'e her şeyi onlara uygun şekilde açıklamak ve iyi olacağıma dair onları rahatlatmak zamanımızı aldı. Onlara da söylediğim gibi; iyiyim ve iyileşmeme yardımcı olacak şeylere odaklanarak her geçen gün zihnimde, bedenimde ve ruhumda daha da güçleniyorum."

Eşi Prens William'ın yanında olmasını "büyük rahatlık ve güvence kaynağı" olarak tanımlayan Galler Prensesi, "Birçoğunuz tarafından gösterilen sevgi, destek ve nezaket gibi bu ikimiz için de çok şey ifade ediyor." diye konuştu.

Ailesinin biraz zamana ve mahremiyete ihtiyacı olduğunu söyleyen Prenses Kate, kanserin ayrıntılarını ise açıklamadı.

OCAK AYINDAN BERİ GÖRÜLMEMİŞTİ

Ocakta karın ameliyatı olacağı ve 2 hafta hastanede kaldıktan sonra nisana kadar halkın karşısına çıkmayacağı açıklanan Prenses Kate hakkında sosyal medyada birçok spekülasyon yer almıştı.

Prensesin sağlık durumunun açıklanandan daha kötü olduğundan hayatını kaybettiğine kadar birçok söylenti paylaşılırken, İngiltere'de 10 Mart'ta kutlanan anneler günü için Prenses Kate bir fotoğraf paylaşmıştı.

FOTOĞRAF SKANDALI DÜNYADA GÜNDEM OLDU

Sosyal medya kullanıcıları, Kensington Sarayı'na ait hesaplardan paylaşılan fotoğrafın üzerinde oynandığına dair kanıtlar bulmuş, ardından uluslararası haber ajansları fotoğrafın yayımını durdurmuştu.

Bu gelişme, Prensesin sağlık durumuyla ilgili söylentilerin daha da artmasına sebep olmuştu.

Prenses son olarak 18 Mart'ta Windsor kentinde alışveriş yaparken amatör bir kamera tarafından görüntülenmiş ancak sosyal medya kullanıcıları görüntüdeki kişinin prenses olduğuna ikna olmamıştı.

Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .

Editör Hakkında

Orta ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. Üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünde tamamladı. 2008 yılında Haber7.com'da gazetecilik mesleğine ilk adımını attı. 15 yıllık profesyonel editörlük kariyerinde tüm kategorilerde görev yaptı. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü' olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 62
 • Mahmut Taşçıoğlu 2 ay önce Şikayet Et
  Niye kötü haber olsun bunlar değil mi müslamanların hatta kendileri hariç tüm dünyanın ölmümünde en büyük payları dünya ne hale geldi Allahın yüce adaleti dünya da başladı azapları darısı tüm zalim kafirlarin başına amin amin amin
  Cevapla
 • HASAN 2 ay önce Şikayet Et
  bu gereksiz haberiyapan arkadaş bana ne bunun hastalığından sen kendi ülkene bak a be saf
  Cevapla
 • -Gözlemcí 2 ay önce Şikayet Et
  İngiltere krallığında sarayda mahkum bunlar..katı kuralları var dışarıya sır vermeyecek içine ata ata kanser oluyorlar. dünyayı kana bulayan hallerini kaldıramıyorda olabilir..İngilizler karda yürür izini belli etmez en tilki kurnaz yönetim
  Cevapla
 • -Gözlemcí 2 ay önce Şikayet Et
  İngiliz angolosaksonlar bu haberle oyalarken arkada iş çeviriyorlar
  Cevapla
 • Oğuz 2 ay önce Şikayet Et
  Sizin prensesiniz mi? Çok mu üzüldünüz? 1 kuruşluk haber değeri yok ama sizin için önemli galiba! Eksenden çok saptınız! Yada sapma yok!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yeni müfredatta köklü değişiklikler! İşte herkesin merak ettiği tüm detaylar...
Gazze’de esir alınan 3 İsrail askerinin silahları o gerçeği ortaya çıkardı!