Abdürrahim Karakoç, yoğun bakımda!

Şair ve yazar Abdürrahim Karakoç, ciğerlerindeki enfeksiyon nedeniyle Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı.

Abdürrahim Karakoç, yoğun bakımda!
Abdürrahim Karakoç, yoğun bakımda!
GİRİŞ 21.04.2012 15:11 GÜNCELLEME 21.04.2012 15:11
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Şair ve yazar Abdürrahim Karakoç, yoğun bakıma alındı

Abdürrahim Karakoç'un oğlu Türk İslam Karakoç, yaptığı açıklamada, 80 yaşındaki babasının, ciğerlerindeki enfeksiyon nedeniyle bir süre Konya'da tedavi gördüğünü söyledi.

Tedavinin ardından tetkik için tekrar Konya'ya götürdüklerinde doktorlarının ''vücudunun iyi tepki verdiğini'' söylediğini anlatan Karakoç, ancak tedavinin 5-6 ay süreceği ve yine enfeksiyon kapmaması gerektiği konusunda uyarıda bulunduklarını dile getirdi.

Bunun üzerine Ankara'ya döndüklerini ifade eden Karakoç, dün rahatsızlanması üzerine babasını tekrar Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırdıklarını belirtti. Karakoç, ''Tekrar ciğerinde enfeksiyon olduğu anlaşıldı.

Kanındaki oksijen değerleri de yüzde 30'a kadar düşmüş. Tetkiklerden sonra yoğun bakıma alındı. Burada enfeksiyonu gidermek ve oksijen oranını yükseltmek için tedaviye başladılar'' dedi.    

Karakoç, tüm sevenlerinin babası için dua etmesini istedi.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 15
 • aytek yıldızben 10 yıl önce Şikayet Et
  Allah'tan acil şifalar dilerim. şifa allahtan. bizi üzme bugünün üstadı.
  Cevapla
 • edib islamoğlu 10 yıl önce Şikayet Et
  üstad. allah acil şifalar versin dualarımız seninle
  Cevapla
 • yorumcu 10 yıl önce Şikayet Et
  Allah şifalar versin. Sayın Abdurrahim Karakoç'a Allah şifalar versin hayırlı ve uzun ömürler nasip etsin inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur şiirlerine ve yazılarına devam eder seni çok seviyoruz Abdurahim Karakoç Allah yardımcın olsun...
  Cevapla
 • ibrahim 10 yıl önce Şikayet Et
  Acil şifalar.. Hatırlamak Üzerine Gerçeğin hayâlden en bariz farkı Uzağa atarsın, yakına düşer... Öyle günler, öyle simalar var ki Unutmak istersin, aklına düşer. dizeleriyle tanıdığım üstada acil şifalar diliyorum.
  Cevapla
 • murat haktar 10 yıl önce Şikayet Et
  Dayan Yürekli İnsan. Halkın adamı manevi mücadelenin sarsılmaz destekçisi kelimeleri kalplere işleyen büyük şair inşAllah sağlığına kavuşur biz sevenlerinle tekrar bir araya gelirsin Rabbim seni başımızdan eksik etmesin ...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
NATO kararı gündeme bomba gibi düşmüştü... İsveç: Yanlış anlaşıldık
İsrail'in KKTC girişiminde 3 tehlike! Cihat Yaycı tek tek sıraladı