Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan son dakika açıklaması

Son dakika haberi: Milli Eğitim Bakan Ziya Selçuk, telafi eğitime başlanmasının ardından katılım süreci ile ilgili bilgilendirmelerde bulunarak velilere de çağrıda bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan son dakika açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan son dakika açıklaması
GİRİŞ 07.07.2021 10:26 GÜNCELLEME 07.07.2021 22:50
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Son dakika haberi: Telafi eğitim süreciyle ilgili çalışmalar devam ederken öğrencilerden de yoğun bir katılım sağlanmaya başladı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıklamalarından satır başları:

VELİLERE TELAFİ EĞİTİM ÇAĞRISI

Sevgili Velilerimiz, Telafide Ben de Varım” kapsamında 81 ilde 22.000 okulda 479.749 etkinlik planlandı. Bunlardan biri mutlaka sizin çocuğunuzun da ilgisini çekip onun yüzünü güldürebilecek, ona iyi gelecek bir etkinliktir. Lütfen, http://telafidebendevarim.meb.gov.tr adresine bir göz atın.

283 bin 388 öğretmenimizle, yaz boyu öğrencilerimizle beraber olmak ve etkinliklerde çocuklara eşlik etmek için #telafidebendevarım diyoruz. Emeklerinize minnettarız…

Bugün baktım ki 7 milyon 962 bin 450 öğrencimiz #telafidebendevarım deyip etkinliklere katılım bildirmiş. Türkiye genelinde 500 bine yakın farklı etkinlikle her çocuğun ilgi alanını göz önünde bulundurmaya çalıştık. Katılmak isteyen tüm öğrencilerimize kapımız yaz boyu açık.

YORUMLAR 1
  • Umut 2 yıl önce Şikayet Et
    Keşke imkânım olsaydı bende varım diyebilseyfim.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Galatasaray'a piyango vurdu! 125 milyon euro...
Kılıçdaroğlu cephesinden Özgür Özel ve İmamoğlu'na zehir zemberek sözler