MEB, 2 bin 222 yöneticilik kadrosu için görevlendirme sonuçlarını duyurdu

Milli Eğitim Bakanlığı, 2024 yılı Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına yönetici görevlendirme sonuçlarını açıklandı. Görevlendirme sonuçlarına, E-Devlet ve MEBBİS üzerinden ulaşılabilecek.

MEB, 2 bin 222 yöneticilik kadrosu için görevlendirme sonuçlarını duyurdu
MEB, 2 bin 222 yöneticilik kadrosu için görevlendirme sonuçlarını duyurdu
GİRİŞ 01.04.2024 22:26 GÜNCELLEME 01.04.2024 22:42
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Millî Eğitim Bakanlığı'na Bağlı Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına Öğretmen Atama ve Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği kapsamında duyurusu yapılan Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarındaki 2 bin 222 yöneticilik kadrosuna görevlendirme yapıldı.

VALİLİKLER GÖREVLENDİRMELERİ YAPACAK

2 bin 197 yönetici kadrosu için Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliği çerçevesindeki görevlendirmeler, Valiliklerce yapılacak.

Görevlendirme sonuçlarına, 'E-Devlet' ve 'MEBBİS' üzerinden ulaşılabileceği belirtildi.

 

KAYNAK: DHA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 2
  • misafir 2 ay önce Şikayet Et
    Proje okullarının sayısının azaltılması isabetli olmuş. Fakat;1 Proje okullarına ilk atama öğretmen alınması son derece yanlış.Bunun yanlış uygulamasını saha da görüyoruz. 2-Proje okuluna sınavsız öğrenci alınmamalı 3-Proje okuluna yönetici ve öğretmen kriterleri objektif kriterlere bağlanmalı.Suistimal ve torpil engellenmeli.
    Cevapla
  • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
    Proje okullarına hem idareci hemde öğretmen görevlendirmeleri hepsi şaibeli yemin ediyorum, kim kimin yakını hepsi ama hepsi, yeter bırakın şu adam kayırmalarını artık görüyorsunuz seçim kaybetme nedeni oluyor
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Fenerbahçe'de iki imza birden: İlk transfer açıklandı
Hatay'da 8 köpek ortalarına aldıkları kediyi telef ettiler!