İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü ve İSO Başkanı, mesleki eğitim iş birliğini görüştü

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan'ı ziyaret ederek, mesleki eğitim alanındaki iş birliklerini değerlendirdi.

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü ve İSO Başkanı, mesleki eğitim iş birliğini görüştü
İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü ve İSO Başkanı, mesleki eğitim iş birliğini görüştü
GİRİŞ 16.05.2024 09:52 GÜNCELLEME 16.05.2024 09:52

İSO'nun Odakule'deki genel merkezinde gerçekleştirilen görüşmede, yaklaşık beş yıldır İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile İSO arasında yürütülen Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü (MEİP) kapsamındaki faaliyetler masaya yatırıldı. Görüşmede, mesleki eğitimin daha da geliştirilmesi ve MEİP çalışmalarının ileriye taşınması için atılacak adımlar ele alındı.

Toplantıda, toplumu, aileleri ve öğrencileri mesleki eğitime daha fazla yönlendirmek ve mesleki eğitime olan talebi artırmak için yeni proje ve etkinliklerin neler olabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca, önümüzdeki dönemde öğrenciler ve ailelerinin mesleki eğitimle ilgili çalışmalar hakkında daha fazla bilgilendirilmesi amacıyla, kurumlar arası iş birliğinin güçlendirilerek eşgüdümlü faaliyetlerin arttırılması konusunda mutabakata varıldı.

Fuat Öner Haber7.com - Sorumlu Müdür/Yayın Koordinatörü
Haber 7 - Fuat Öner

Editör Hakkında

1989 İstanbul doğumlu olan Fuat Öner, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İnternet Gazeteciliği-Yayıncılığı bölümünden ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Eğitimine Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi Yüksek Lisans bölümünde devam etmektedir. Medya sektörüne 2008 yılında adım atan Öner, Star TV ve Habertürk gazetelerinde çeşitli görevler üstlenmiştir. 2012 yılında Kanal7 Medya Grubu'na haber editörü katılan Öner, Haber7.com'da ‘Yayın Koordinatörü' olarak görevine devam etmektedir. Ayrıca, evli ve bir çocuk babasıdır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kaplan sivrisineği kapımıza dayandı! Türkiye'ye gelmesi an meselesi
İşgalci İsrail'i korkutan saldırı uyarısı: Püskürtülmesi zor