Gökyüzü Eğitim Kurumları'ndan şenlik

Gökyüzü Eğitim Kurumları her yıl olduğu gibi bu yılda adete bozmayarak Mayıs ayının son haftasında merkez kampüsünde şenlik düzenliyor.

Gökyüzü Eğitim Kurumları'ndan şenlik
Gökyüzü Eğitim Kurumları'ndan şenlik
GİRİŞ 27.05.2011 17:30 GÜNCELLEME 27.05.2011 17:30

Türkiye’nin köklü ve başarılı okullarını bünyesinde bulunduran Gökyüzü Eğitim Kurumları her yıl Mayıs ayının son haftasında  merkez kampüsünde gerçekleştirdiği GÖKYÜZÜ ŞENLİĞİ’ni bu yılda gerçekleştiriyor.

Anaokulundan Üniversiteye uzanan yolda öğrencilerinin her birini birer yıldız gibi yetiştiren kurum bu sene şenliğin tarihini 29.05.2011 Pazar günü olarak belirledi.

Şenlik programı ise şöyle;

İki bölümden oluşacak programın I. Bölümü saat:14.00’da; yarışmalar ve oyunlar ile başlayacak.

II. Bölümde ise Saat: 19.00’da Gökyüzü Okullarının birbirinden güzel sahne etkinlikleri sunulacak. Kurumun İstanbul çapında düzenlediği Şiir, Resim ve Futbol yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ve okullarına ödüller takdim edilecek.

Gökyüzü Eğitim Kurumlarındaki öğrencilerin oyları sonucunda Türkiye’de kendi alanlarında en başarılı bulunan Yılın En Başarılı Sporcusu, Edebiyatçısı, Sinema ve Dizi Oyuncusu, Ses Sanatçısı, Gazetecisi ve Radyocusu ödülleri sahiplerini bulacak.

Ödül törenlerinden sonra, son zamanlarda iyi bir çıkış yakalayan, gençlerin beğenerek dinlediği Yusuf GÜNEY'de müzik ziyafeti verecek.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Dev petrol rezervi için anlaşmışlardı... Resmen açıklandı: Kritik Türkiye detayı
Bayraklara dikkat! Türk ve Yunan savaş gemileri aynı anda...