Denizliler tünel açılışına beyaz Togg istiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılacak olan Ege’nin en büyük tüneli olan Honaz Tüneli’nin açılışı için Denizli’de Pamukkale ismi verilen TOGG Pamukkale'de bekleniyor.

Denizliler tünel açılışına beyaz Togg istiyor
Denizliler tünel açılışına beyaz Togg istiyor
GİRİŞ 24.01.2023 15:58 GÜNCELLEME 24.01.2023 16:12
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Denizli ziyaretti öncesi şehirde hummalı çalışmalar devam ederken, ziyaret ve açılışlardaki en önemli yer olan Honaz Tünel açılışı için ise Denizli'de yerel medyada ilginç bir çağrı geldi.

Denizli medyasında yer alan haberde, Türkiye Yüzyılının önemli projelerinden olan Togg'un Pamukkale modelinin adını taşıyan ilde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Honaz Tüneli'nden beyaz Togg araç ile geçmesi umut ediliyor. Konu hakkında yapılan haberler de şehirde heyecan yarattı.

ÇEVRE DÜZENLEMESİ TAMAMLANDI

Ege'nin önemli şehirlerinin bağlantı noktası olması açısından büyük önem taşıyan Honaz Tüneli'nin açılışı için son çalışmalarda tamamlandı. Yapılan çalışmalarda çevre düzenlemesi de tamamlanan Honaz Tüneli'nde, peyzaj çalışmaları da büyük beğeni topladı.

MİTİNG KONUŞMASI SAAT 13:00'DE

Denizli'ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programı hakkında açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, "Denizli'nin hasreti bitiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Denizli'de hemşehrilerimizle buluşacak. Bizler bu heyecanı yaşamayı çok özlemiştik. Denizlimize yakışır şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılayacağız. Cumhurbaşkanı'mızın Denizli'de gerçekleştireceği toplu açılış töreni için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti olarak bizler, şehrimize değer katmaya devam ediyoruz. Eser ve hizmet siyaseti ile gönlüne girdimiz milletimiz için durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Denizli'de tüm AK Parti teşkilat mensuplarımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz, İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte eksiksiz bir organizasyon için canla başla çalışıyoruz. Tüm hemşehrilerimizi açılışa ve mitingimize davet ediyorum" şeklinde konuştu. Diğer yandan ise Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Ocak Cumartesi günü yapacağı programlarda netleşmeye başladı. Erdoğan 29 Ekim Bulvarı'nda saat 13:00 mitingde Denizlilere hitap edecek.

KAYNAK: SABAH
Emrullah Koçin Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrullah Koçin
YORUMLAR 14
 • erol 1 hafta önce Şikayet Et
  sayın cumhurbaşkanımız sizden ricamız otomobil fiyatlarında bir indirim yapın lütfen ikinci elde fırsatçılık almış başını gidiyor bu bir suç olduğu halde neden devlet göz yumuyor size güveniyoruz sayın cumhurbaşkanım
  Cevapla
 • Hous 1 hafta önce Şikayet Et
  Neden araba fiyatlarına hükümet dur demiyor biliyormusun nedeni o araç fiyatlarına göre toggun fiyatı ďüşük olsun diye anladınmı Diğer araçlarda zaten köpük fiyat var bunun önünü hükümet bilerek açtıki togg un fiyatı onlara göre makul kalsın zaten togg un maliyeti düşük ama fiyatını piyasanın altında tutmak istemiyorlar üretici çok para kazasın
  Cevapla
 • Mehmet tatlic 1 hafta önce Şikayet Et
  Sayın cumuhr başkanıma ve buyolu yapan herkese teşekkür ediyorum yalnin bir yorumum olacak ben bu yolun yapimin da a mağdurum çünkü beni m 2parselimi yol yailacak diye kamilastirildi itirazımız olmadı ama benim parselimden yol geçmedi benim parselime iyade etmelerini istiyorum daha parasını dahi alamadık almakta istemiyorum yallniz malımı iyade etmelerini istiyorum ozaman hakkımı helal ederim değilse oyoldan geçen herkezin de hakkım olduğunu bilmelerini isterim iyade ederlerse yol için sevinirim itmezlerse bedduga ederim
  Cevapla
 • Doğan 1 hafta önce Şikayet Et
  ikinci el 20 yaşındaki arabaların 300bin , Togg dan milletimizin her kesiminin kolayca alabileceği ACİL bir model istiyoruz
  Cevapla
 • Ayşe 1 hafta önce Şikayet Et
  Tog ile geçmesin her zamanki aracıyla orda tünel açılışı dikkati başka şeye çekilir
  Cevapla
 • Atsız 2 hafta önce Şikayet Et
  İnşallah o saatte orda olacağız sayın cumhur başkanım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Enkazdaki mücadeleyi en iyi anlatan görüntüler! Boğazları düğümleyen soru
Son Dakika... Deprem bölgesinde mucize kurtuluşlar: Muhammed bebek enkazdan kurtarıldı!