Metro girişini otopark sanınca...

Başkente şehir dışından gelen bir sürücü metro girişini otopark girişi sanınca akıl almaz bir kaza yaşandı. Metroya binmek üzere istasyona giden yolcular metro merdivenlerinden inen otomobili görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Metro girişini otopark sanınca...
Metro girişini otopark sanınca...
GİRİŞ 19.04.2013 10:17 GÜNCELLEME 19.04.2013 14:46
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Zonguldak'tan Ankara'ya gelen Eray Ulukaya, Kızılay'da otomobilini otoparka park etmek istedi. Ankara'yı bilmeyen Ulukaya, Ankaray Kolej İstasyonu girişini otopark girişi sandı. Ulukaya 67 TR 979 plakalı otomobili ile otopark girişi sandığı Ankaray istasyonunun girişine yönlendi. Merdivenlerden bir süre aşağı inen otomobil son anda durdu. Kazada kimsenin yaralanmaması sevindirirken sürücü bir süre olayın şaşkınlığını yaşadı.

'OTOPARK GİRİŞİ SANDIM"

Ulukaya, il dışından geldiğini belirterek "Otopark girişi sandım, nasıl oldu anlamadım" dedi. Vatandaşlar ise metro girişinde daha önce demirler bulunduğunu belirterek önlem alınmasını istedi.

Sabah işlerine giden Başkentliler ise olayı şaşkın bakışlarla izledi. Bazıları ise cep telefonları ile bu ilginç kazayı görüntülemeye çalıştı. Polis ve itfaiye ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasın ardından otomobil çekici yardımıyla dışarı çıkarıldı.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 1
  • mikail 10 yıl önce Şikayet Et
    Buyurun!!!. Ankarada 1 tane bile durak ismi yok, tabela namına hiç bir şey yok, 1 tane çankaya tabelasımı gördünüz resmini çekin çünkü 1 daha göremezsiniz yazdım, az önce izmir ile ilgili başbakanın haberine önce elinizdekini koruyun, öncelikle Ankarayı diye yazdım, adam metro istasyonuna dalmış bu adamın değil belediyenin hatasıdır. Ben bir daha Anakaraya gitmem dedim muhtemelen bu adamcağız da tövbe etmiştir.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Zahid Akman yıllar sonra anlattı: Babam, Tayyip Bey'in kazandığını duyunca böyle yaptı
Yunanistan Dışişleri Bakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önünde eğildi! Komşu çılgına döndü