Mirzabeyoğlu ile Erdoğan görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul'da Salih Mirzabeyoğlu ile bir araya geldi.

Mirzabeyoğlu ile Erdoğan görüştü
Mirzabeyoğlu ile Erdoğan görüştü
GİRİŞ 01.12.2014 13:03 GÜNCELLEME 01.12.2014 13:06
Bu Habere 25 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İstanbul'da resmi programında olmadığı halde, İBDA/C örgütünün lideri olmak suçlamasıyla 16 yıldır cezaevinde olan ve geçtiğimiz aylarda tahliye edilen Salih Mirzabeyoğlu ile görüştü. Cumhurbaşkanlığı'ndan edinilen bilgiye göre, görüşmenin Mirzabeyoğlu'nun isteğiyle gerçekleşti.

Haliç Kongre Merkezi’nde dün gerçekleşen  Adalet Mutlak’a başlıklı konferans başlamadan önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Salih Mirzabeyoğlu ile sürpriz bir görüşme yaptı. Mirzabeyoğlu buluşması resmi programda görünmezken, Cumhurbaşkanlığı kaynakları, Hürriyet'e "Sayın Cumhurbaşkanı'nın Haliç Kongre Merkezi'nde programı vardı. Aynı yerde Mirzabeyoğlu'nun da bir konferansı varmış. Sayın Cumhurbaşkanı'nın geldiğini öğrenince görüşme talebinde bulundu ve Cumhurbaşkanı da kendisini kabul etti" bilgisini verdiler. 

Cumhurbaşkanlığı kaynakları, görüşmenin süresi ve içeriğine ilişkinse bilgi vermedi.

Hürriyet

YAZDIR
YORUMLAR 25
 • emin özata 7 yıl önce Şikayet Et
  yaşar 26 arkadaş,sayın mırzabeyoğlu kaç kişi öldürdü veya kaç araç yaktı ne kadar esnaf camı kırdı veya kırdırdı?bilmeden iftira atmak tek sucu müslüman olmak yazık buna benzer suçsuz insanlar yıllardır hapislerde yatıyor yazık
  Cevapla
 • NAİL 7 yıl önce Şikayet Et
  Yaşar efendi.Recep Tayyip Erdoğan başbakan değil "Cumhurbaşkanı". Öğren istersen. Başkalarına laf edeceğine kendi cehaletinle baş başa kal.
  Cevapla
 • davut 7 yıl önce Şikayet Et
  yaşar 26 kendi ruh halini çok iyi yansıtmışın
  Cevapla
 • MUSA 7 yıl önce Şikayet Et
  12 yılını AKP iktidarında hapiste geçirmiş.Suçsuzsa 12 yılda neden anlaşılamadığını , Türkiye'de adalet olmadığını söylemek için görüşmek istemiştir.
  Cevapla
 • kocabaş 7 yıl önce Şikayet Et
  ister görüşsünler, isterse görüşmesinler bu komutanın değerini etkilmez
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
KDV için yeni çalışma! Bakanlık düğmeye bastı
Kar yağışı felç etti! Yüzlerce kişi mahsur kaldı! Yollarda son durum