Cüzdanı için bakın nerede mahsur kaldı

Balıkesir’de bir genç, arkadaşının şaka olsun diye fırlattığı cüzdanını almak için tırmandığı 4 metrelik panoda mahsur kaldı

Cüzdanı için bakın nerede mahsur kaldı
Cüzdanı için bakın nerede mahsur kaldı
GİRİŞ 16.01.2016 16:34 GÜNCELLEME 16.01.2016 16:34
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Edinilen bilgiye göre, 17 yaşındaki Ramazan S, bir arkadaşının şaka olsun diye bir mağazanın ışıklı panosunun üzerine fırlattığı cüzdanını almak istei. İkinci kata tırmanan genç, 20 santimlik ışıklı panonun üzerinde mahsur kaldı. Genç, içinde 200 lira parasının bulunduğu cüzdanını sıkıştığı yerden uzun uğraşlarına rağmen çıkaramadı. Gencin çıktığı yerden kendisini aşağıya atacağını düşünen vatandaşlar durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, delikanlının çıktığı yerden inemediğini görünce itfaiyeye haber verdi. İçinde bulunduğu kötü duruma rağmen aşağıda bulunan arkadaşlarıyla şakalaşmaktan geri kalmayan genç, itfaiye ekiplerinin uzattığı seyyar merdivenle mahsur kaldığı yerden kurtarıldı.

Yere indiğinde cüzdanının ışıklı panonun arasında sıkıştığını söyleyen genç için bu kez itfaiye ekipleri panonun üzerine çıkarak gencin cüzdanını sıkıştığı yerden çıkarmaya çalıştı. Ancak cüzdan, panonun üst tarafından ışıklı bölümün içine kaçtığı için bulunduğu yerden çıkarılamadı. Ramazan S, karakola götürülerek, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • yunus 5 yıl önce Şikayet Et
    şaka ya bak ya. bu gençlerin mizah anlayışları şakaları nereye gidiyor dedirtiyor
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Şehit general Polat Haşimov'un annesinden Özel Kuvvetlere duygulandıran sözler
Yurt sorunu nasıl çözülecek? Bakan Kasapoğlu'ndan gençlere çağrı