Pehlivanoğlu'dan gündemi sarsacak FETÖ iddiası!

Alparslan Türkeş'in korumalarından emekli Başkomiser Tahsin Pehlivanoğlu'dan gündemi sarsacak bir iddia geldi...

GİRİŞ 12.08.2016 07:44 GÜNCELLEME 12.08.2016 10:03
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

MHP'nin kurucusu ve ilk genel başkanı Alparslan Türkeş'in korumalarından emekli Başkomiser Tahsin Pehlivanoğlu, Türkeş'in zehirlenerek öldürüldüğünü ve bunu aileden birisinin FETÖ ile işbirliği içinde yaptığını öne sürdü.

1977'den, öldüğü 1997'ye kadar her an Türkeş'in yanında olan Pehlivanoğlu, "Bugüne kadar kimseye anlatmadım ama Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterinden parça söken o asker görüntüsünü izleyip aynı askerin Cumhurbaşkanımızı öldürmek için görevlendirilen darbecilerin içinde olduğunu gördükten sonra konuşmak durumunda kaldım" dedi.

İşte Türkeş'in korumasının söyledikleri:


CHECK UP DOKTORU ÖLDÜ... 
1997'de Almanya'ya gittik. Gelmeden 3 gün önce başbuğa check-up yaptırdık. Check up yapan 33 yaşındaki Burdurlu doktor Fikret, "18'lik genç gibisin. Hiçbir şeyin yok" dedi. Bu doktor nedense 1 ay sonra kalp krizinden öldü.

 AMASYA'DA ZEHİRLEDİLER... 
3 Nisan'da Ankara'ya döndük. Başbuğum Amasya'ya gitti. Dönerken beni aradılar ve Ankara Hilton'daki bir nişana gittiler. Nişandan çıktıktan sonra Türkeş şoförü Alparslan'a "Arka camı aç" diyor. Hayatta cam açtırmazdı. Camı açınca hık diye bir ses geliyor. Önce Çankaya Tıp Merkezi'nde kalp masajı, elektro yaptılar ama bitmişti. Bayındır Tıp Merkezi'ne götürdük hep beraber ama iş işten geçmişti. Aileden birisinin Amasya'da zehirlediğini düşünüyorum.

OTOPSİ YAPILMADI...
Türkeş'e otopsi yapılmadı. Eski eşi Seval Türkeş, benim rahatsızlığımı ve söylemlerimi duymuş olacak ki çıkıp "Türkeş öldürüldü" filan diye savunmaya geçen açıklamalar yaptı. İnsan feth-i kabir yaptırır, mezar açtırır. Kalp krizi deyip geçtiler. Türkeş'in mezarı tekrar açılmalıdır.

KAYNAK: SABAH
YORUMLAR 8
 • Rüzgar 6 yıl önce Şikayet Et
  Bu haine bağlı münafıklara dikkat etmek gerekiyor. Kamuda açığa alınan ve soruşturması devam eden hainler kesinlikle geri alınmamalı. Allah muhafaza devletin imkanlarıyla fetö için intikam alabilirler.
  Cevapla
 • sevdalı mılletıne 6 yıl önce Şikayet Et
  Emın olun bu haınlerden hersey beklenır.onlardan olmayanı zaten yok etmıyorlarmı.Allah bunlara fırsat vermesın
  Cevapla
 • mehmet 6 yıl önce Şikayet Et
  biraz fazlamı abartılıyor.iş sulandırılmaya çalışılıyor dikkat.bu fetöyü kötülemek değil aksine dünya kamuoyunda onları mağdur gösterir.bu haberler batıda ters teper haberiniz olsun.başka hiç bir kanıta gerek yok ortada darbe gibi yeterli kanıt var.işi sulandırıyorlar aman dikkat.
  Cevapla
 • Selâmi 6 yıl önce Şikayet Et
  sulandırma falan yok aslanmı, herkes bildiğini anlatıyor. sen ne diyorsun ya. ÜLKE DİREKTEN DÖNDÜ BİR MİLYON KİŞİYİ ÖLDÜRECEKLERMİŞ SEN NE DİYORSUN KOÇUM YAA.??? NE SULANDIRMASI.!!!!!!!!
  Cevapla
 • Hamdi Rıza 6 yıl önce Şikayet Et
  Türkeş eğer zehirlendiyse şehit olmuştur. FETÖ kendisine biat etmeyecek herkesi öldürür. 15 Temmuz günü gözlerimizle gördük ve bedenlerimizle tecrübe ettik. Bunun abartısı YOK!!!
  Cevapla
 • çorumlu sinan 6 yıl önce Şikayet Et
  sadece sağ kesimden değil sol kesimden olenleri yani 70 den bugüne kadar siyasetçilerin gazetecilerin istihbaratcilarin ilim ve bilim insanlarinin komutanlarin emniyet amirlerinin sanatcilarin futbolcularin ve iş adamlarının ölümü arastirilmali... ve acıdır ama istihbaratimiz tüm ulke insaninin telefon gorusmerini yazışmaları takip etmeli bu duruma yarası olan gocunur o ayrı mesele...
  Cevapla
 • Şüpheli 6 yıl önce Şikayet Et
  Memlekette ne kadar akıllı adam varsa galiba birşeyler yapmışlar tüm şüpheli ölümlerin arkasında aynı örgüt olabilir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Avrupa Konseyi'nden Türkiye'ye küstah Selahattin Demirtaş çağrısı
Doları bırakıp Türk Lirası’nın peşine düştüler! Uyarılar üst üste geliyor