FETÖ'cü ablaların Clinton rüyası kabusa döndü

Cezevindeki FETÖ'cülerin itiraflarını önlemek için uydurulan Clinton rüyası, Trump'ın kazanmasıyla birlikte kabusa döndü.

FETÖ'cü ablaların Clinton rüyası kabusa döndü
FETÖ'cü ablaların Clinton rüyası kabusa döndü
GİRİŞ 09.11.2016 22:46 GÜNCELLEME 10.11.2016 18:45
Bu Habere 143 Yorum Yapılmış

Hezimete uğrayan Hillary Clinton sadece kendi seçmenlerini değil, daha önce bağış bağlantısı olduğu ortaya çıkan FETÖ'yü de üzdü.

FETÖ'CÜLER CLINTON'I RÜYASINDA GÖRMÜŞ

Akıllara ise 15 Temmuz darbe girişiminden sonra tutuklanan bir FETÖ mensubunun eşinin rüyası geldi.

Karabük'te tutuklu bulunan bir FETÖ mensubunun, ABD başkan adayı Clinton'ı rüyasında gördüğü ve kendisine yardım ettiği belirtilmişti. Tutuklu FETÖ'cülere moral vermek için cezaevinde yayılan bu rüya, Clinton'ın Trump karşısında hezimete uğramasıyla boş çıkmış oldu.

İTİRAFLARI ÖNLEMEK İÇİN RÜYA UYDURUYORLAR

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) tutuklu mensuplarının cezaevinde eşlerinin gördükleri rüyaları anlattıkları not kağıtlarını birbirlerine göndererek moral verdikleri ve itirafları önlemek istedikleri ortaya çıkmıştı.

Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunun A11 numaralı oda çatısında bir not kağıdı bulunmuştu.FETÖ'cü tutuklu örgüt üyelerinin birbirlerine gönderdiği belirlenen not kağıdında, bir örgüt mensubunun eşinin rüyasında ABD başkan adayı Hillary Clinton'u gördüğü belirtilmişti. 

Söz konusu not kağıdında şu ifadeler yer almıştı: "Bir arkadaşın eşi rüyasında Medrese-i Yusufiye'den arkadaşları görüyor. Bir kazandalar ve altlarında ateş yanıyor. Sonra bir konferans salonunda buluyor kendisini, karşısında bir bayan bu işin takipçisi olduğunu sonlarına kadar destek olacağını, bu işin peşini bırakmayacağını söylüyor ve cep telefonunu bile vererek eşlere 'ne zaman isterseniz arayın ben ABD Başkanıyım' diyor."

UYDURUK RÜYA GERÇEKLEŞMEDİ

ABD'de başkanlık koltuğuna oturan isim ise Cumhuriyetçi Parti'nin adayı Donald Trump oldu. FETÖ'nün bağışlarıyla da desteklediği Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton, Trump karşısında büyük bir hezimete uğradı. Clinton'ın kaybetmesiyel FETÖ'cü ablalarının "ABD Başkanı bize yardım ediyor" rüyası da fos çıkmış oldu.

YORUMLAR 143
 • Misafir 7 yıl önce Şikayet Et
  Beyni satılmışlar.
  Cevapla
 • mert 7 yıl önce Şikayet Et
  Eli kanlı aşşağılık ablalar. biz Reise ne hakaretler ettiğinizi biliyoruz. Gündüz melek görünümlü gece şeytanlar.
  Cevapla
 • Misafir 7 yıl önce Şikayet Et
  biri şunlara söylesin rüyalar tersine çıkarmış diye :))
  Cevapla
 • yavuz 7 yıl önce Şikayet Et
  sen kapat ben ararım.terbiyesiz aşalık fetöcüler.ablalar abilermiş gidin dininizi öğrenin.hak yolunu .batıl yolunu değil.
  Cevapla
 • mmm 7 yıl önce Şikayet Et
  üstünüz açık kalmış :)
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Deniz Akkaya'dan yeni açıklama
Konutta dikkat çeken durgunluk! En uygun semtler belli oldu...