İstanbul Müftüsü hastaları ziyaret etti

İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastaları ziyaret ederek moral verdi.

İstanbul Müftüsü hastaları ziyaret etti
İstanbul Müftüsü hastaları ziyaret etti
GİRİŞ 19.04.2017 13:51 GÜNCELLEME 19.04.2017 13:51

Hastalara, hasta yakınlarına ve hastane personeline gül hediye eden Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Allah’tan şifa dileğinde bulundu. 

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Necdet Sağlam’ın makamında ziyaret edilmesiyle başlayan programda İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz’a, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Veysel Işıldar, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Muteber Gülsefa Uygur ve Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk eşlik etti.

Heyet daha sonra hastanenin Çocuk Cerrahi ve Üroloji klinikleri ile Çocuk Polikliniği’ndeki hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek Allah’tan şifa dileğinde bulundu. Ziyaret sırasında özellikle çocuklarla şakalaşarak rahatsızlıklarını soran Prof. Dr. Yılmaz, hastalara ve ailelerine de moral vererek gül hediye etti. Hastane personeline de gül hediye eden Prof. Dr. Yılmaz, çalışmalarında kolaylıklar diledi.   

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Fransa ve İngiltere'de korkunç tablo!
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum