FETÖ’cülere 15 Temmuz Destanı izletilecek!

FETÖ’cü hainler için ibretlik bir uygulama için hazırlık yapılıyor. Darbecilere, kanlı oyunları ile yüzleşmeleri için özel olarak hazırlanacak 15 Temmuz Destanı izletilecek.

FETÖ’cülere 15 Temmuz Destanı izletilecek!
FETÖ’cülere 15 Temmuz Destanı izletilecek!
GİRİŞ 23.07.2017 08:21 GÜNCELLEME 23.07.2017 08:21
Bu Habere 37 Yorum Yapılmış

Darbeci eski askerlerin ve darbecilere destek veren sanık yakınlarının, üzerinde "Hero" (Kahraman) yazan tişörtlerle duruşma salonuna gelmeleri, toplumda büyük infiale yol açtı. Adalet Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "tek tip kıyafet" mesajının ardından başlattığı çalışmalarını son aşamaya getirirken cezaevinde de ibretlik bir uygulama için hazırlık yapılıyor.

15 TEMMUZ İLE YÜZLEŞECEKLER

Sabah gazetesi Yazarı Okan Müderrisoğlu FETÖ'cülere karşı cezaevinde yeni hayata geçirilecek o uygulumayı yazdı. Müderrisoğlu, 'Cezaevindeki FETÖ’cü hainler 15 Temmuz ile yüzleşecek' başlıklı yazısında şunları dile getirdi:

Darbeci eski askerlerin, cezaevinde televizyon izleyebilmeleri üzerindeki tartışmalar sırasında, ilave yaptırımlar da tartışıldı. Darbecilerin, dışarıda olup bitenden haberdar olmalarının, savunma taktiği geliştirmelerine kolaylık sağlayacağı da konuşuldu. Özellikle avukatların, dışarıdan aldıkları akılla format savunma biçimleri geliştirdikleri, cezaevindeki darbecileri zinde tutacak tarzda motive ettikleri, şifreli iletişim dili kullandıkları değerlendiriliyor. Bu kanalın kesilmesi için cezaevi yönetimleri özel önlem alıyor.

TV YAYININA ULAŞMAK İÇİN İZLEMEK ZORUNDALAR

Öte yandan, darbecilerin cezaevlerinde televizyon kanallarını da izleyebildiği dikkate alınarak, 15 Temmuz gecesi yaşananları anlatan ve büyük ihaneti durduran Türk milletinin kahramanlığını gösteren bir klibi düzenli izlemeleri de planlanıyor. Darbecilerin TV yayınına erişmeden önce, 15 Temmuz direnişini gösteren filmi açmaları gerekecek. Böylece suçlarını inkara çabalayan darbecilerin, tezgahladıkları kanlı darbe ile yüzleşmeleri sağlanacak.

ETİKETLER
klip
YAZDIR
YORUMLAR 37
 • X-Men 3 yıl önce Şikayet Et
  Yetmez ... Tezgahladıkları kanlı darbe ile yüzleşmeleri için kafeslere koyun. İl, ilçe hatta köy köy gezdirin. Halkımızla yüzleşsinler ...
  Cevapla
 • Hamidiye suvarisi 3 yıl önce Şikayet Et
  En masrafsiz adalet,Allah cc.lın adaleti.o zaman bu ülkede taşlar yerine oturur,Vatanimiza ve milletimize kimse ihanet edecek cesareti bulamazdi.Direk asilirdi bu hainler,teröristler.
  Cevapla
 • vatansever 3 yıl önce Şikayet Et
  ben olsam bunlara izletmem hain zaten haindir. ayrıca bunları izledikleri zaman ifade verirken farklı tilkilikler(şeytanlıklar ) düşünebilirler ona göre ifadelerini verirler
  Cevapla
 • ibo 3 yıl önce Şikayet Et
  daha bunlara yemek yediriyor adamlar ğayet sağlıklı ancak halkı kandırıyorlar ne ğerekiyorsa yapın ne bekleniyor yarın apo ğibi olurlar adaya atarlar adamlar benden iyi yaşarlar 1 yıl oldu kanıma dokunuyor
  Cevapla
 • Tuba 3 yıl önce Şikayet Et
  Dinlememek, izlememek için bahaneler bulsalar da bilinçaltlarına yerleşecektir eminim. Vicdan çocuğu yesin bitirsin onları..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yunanistan'dan bir Türkiye açıklaması daha! Rum yönetiminden kriz çıkartacak Oruç Reis tehdidi
Yunanistan'dan Türkiye çağrısı: Acilen yapalım! AB teklifi kabul etti, Ankara'dan sert tepki