Flaş FETÖ uyarısı: Özel tetikçiler gizleniyor

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, FETÖ'nün yeni kalkışmalara girişebileceği uyarısında bulundu.

Flaş FETÖ uyarısı: Özel tetikçiler gizleniyor
Flaş FETÖ uyarısı: Özel tetikçiler gizleniyor
GİRİŞ 13.08.2017 13:04 GÜNCELLEME 13.08.2017 13:06
Bu Habere 20 Yorum Yapılmış

Sivas'a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, partililer ve dostları ile bir araya geldi. FETÖ ile mücadeledeki etkinliği ile dikkat çeken Külünk, İhlas Haber Ajansı'na yaptığı özel açıklamada FETÖ'nün yeni bir kalkışma içerisine girebileceğini söyledi. FETÖ ve arkasındaki emperyalist güçlerin Türkiye'de bir Alevi-Sünni çatışması çıkartmak istediğini belirten Külünk, 15 Ağustos tarihine dikkat çekip, PKK'nın tüm gücünü şehirlere indirerek Türk-Kürt çatışması çıkartmak istediğini söyledi.

FETÖ'nün NATO kontrolündeki Gladio'nun dindarlık kılıfı içerisindeki zehri olduğunu beliren Külünk, "FETÖ, Gladio'nın dindarlık kılıfı içerisindeki zahiridir. Gladio NATO ittifakından itibaren küresel sistemin NATO ileri karakoludur. Bu akıl küresel sistem adına ülkeleri teslim almak üzere kurgulanmıştır. O ülkenin tüm demografik dinamiklerini ifade edecek, o ülkenin siyasal, fikri yapısını ifade edecek her türlü renge girebilirler. Bu yapı bugün kadar Türkiye'yi darbelere sürükleyen sosyal kaos, siyasal kaos ve sokak kaosu üzerinden kontrol etti. Ancak darbelerin çoğu da sol Kemalist çizgide gerçekleştirildi. Sonra hat değiştirildi. Önce 2007'de derin yapı kendi içinde hesaplaştı. Derin yapıda sol Kemalist çizgi yapı içerisinde tasfiye edilerek, egemenlik dindar kılıklı bu yapının eline geçti. Bu yapı doğrudan gayrı nizamı harp metodunun adıdır. Dini değildir, milli değildir, yerli değildir" dedi.

"ÖRGÜTÜN ÖZEL YETİŞTİRİLMİŞ TETİKÇİLERİ KENDİNİ GİZLİYOR"

Külünk, örgütün hiç bilinmeyen özel yetiştirilmiş elemanlarının halen kendini gizlediklerini ifade ederek, "Daha henüz bu örgütün özel yetiştirilmiş, Karlov suikastındaki tetikçileri ortaya çıkmadı. Haşhaşi elemanları henüz sahneye çıkmadı. Bu örgütün Melikşah'ın yastığının altına kılıç koyan adamları ortaya çıkmadı. Karlov suikastındaki gibi tanınma kabiliyeti çok düşük olan elemanları ortaya çıkmadı. Neyi bekliyorlar? Bence önümüzdeki zaman dilimleri içerisinde bizi zora sokacak adımlar atmaya hazırlanıyorlar." diye konuştu.

"İÇ ÇATIŞMAYA HAZIRLANIYORLAR"

Külünk, örgütün kendini gizlemeyi başaran tetikçilerinin ülke içerisinde iç çatışma çıkartma hazırlığında olduklarına vurgu yaparak, "Özellikle Hatay'a dikkat çekmek istiyorum. Alevi yurttaşlarıma çağrıda bulunuyorum. Bu topraklar hepimizin. Aman ha aman. Senaryonun en kirli tarafında bir Alevi-Sünni çatışması var. Beraberinde 15 Ağustos PKK terör örgütü tüm elemanlarını şehirlere indirerek ses getirecek eylemler üzerinden bir Türk-Kürt çatışması oluşturmak istiyorlar. Ürkmeyeceğiz, korkmayacağız. Bunların nasıl gizlendiğini anlarsak onlar kazanamayacak, biz kazanacağız" şeklinde konuştu. 

YAZDIR
YORUMLAR 20
 • Memursun 4 yıl önce Şikayet Et
  O kriptolar dini ve milli görüntü altında kandırıp etkinliklerine çağırdıkları insanları FETÖ cü diye servis ettiler herkeste yedi. İhraç listelerini hazırlayan, seneler önce sendikadan istafa etmesine rağmen insanları FETÖ cü diye ihraç ettiren kurum müdürlerini daha dikkatli inceleyin.. aradığınız kriptolar oralarda.
  Cevapla
 • mustafa ulvi 4 yıl önce Şikayet Et
  bu sapıklar devlete, millete savaş açarak bizi kendileriyle meşgul ediyor. ABD şeytanı da Suriye'nin kuzeyinde PKK devleti kurmak için durmaksızın çalışıyor. Rabbimize Hamd Olsun!! Milletimiz var Olsun!!
  Cevapla
 • CönlemC 4 yıl önce Şikayet Et
  Mükemmel bir yorum.
  Cevapla
 • allavi 4 yıl önce Şikayet Et
  botan vadisine natonun en özel armegadon timini tek şehitsiz gömen güvenlik güçlerimizin özel timleri var kimse boşuna heveslenmesin ama amerikanın vazgeçmeyeceğinide bilip tedbiri elden bırakmasın
  Cevapla
 • patriot 4 yıl önce Şikayet Et
  Aman ha aman.......valla hocam 15 temmuz gibi pasif direniş olmaz -kim bak kim iserse- karşılığı Bitinceye kadar devam edilir *iyi hesap yapmalarını tavsiye ederiz ve artık kibirli zümrelerin anlamasını sağlayacak projeler üretin bu tehditler bir son bulmalı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Fatih Karagümrük - Beşiktaş! CANLI
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni doğal gaz müjdesi: Tüm raporlar bu istikamette