Beyaz TV'den kovulan Rasim Ozan Kütahyalı sonunda konuştu! Zevzekliğim...

Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV'de yayınlanan ve sunuculuğunu Ertem Şener'in yaptığı spor programında Boşnaklar hakkında çirkin bir ifadede bulunan ardından kanal yönetimi tarafından kovulan Rasim Ozan Kütahyalı sessizliğini bozdu.

Beyaz TV'den kovulan Rasim Ozan Kütahyalı sonunda konuştu! Zevzekliğim...
Beyaz TV'den kovulan Rasim Ozan Kütahyalı sonunda konuştu! Zevzekliğim...
GİRİŞ 23.11.2017 09:00 GÜNCELLEME 23.11.2017 09:56
Bu Habere 33 Yorum Yapılmış

Rasim Ozan Kütahyalı tepkilere neden olan Boşnaklarla ilgili sözleri için "Bana öfkeli tüm Boşnak kardeşlerim haklıdır. Ben samimiyetle incinerek bana küfreden Boşnak kardeşlerimi dahi anlıyor ve hepsine hak veriyorum" dedi.

Kütahya Baro Başkanı Ahmet Atam da Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında Boşnaklarla ilgili hakaret içeren sözlerine sert tepki gösterdi.

Beyaz Tv'deki programdan çıkarılan ve Sabah'ta köşesi yayınlanmayan Rasim Ozan Kütahyalı sessizliğini sosyal medyadan bozdu. Boşnakları kızdıran bir cümleyi söyledikten sonra Beyaz Tv'deki işini kaybeden Rasim Ozan Kütahyalı, sessizliğini Twitter'dan bozdu. Kütahyalı'nın Twitter'dan yaptığı açıklama şöyle: "ABD 27 Kasım ve sonrasındaki süreçte Türkiye’ye çok kuvvetli saldırıya hazırlanıyor.Şimdi birlik zamanıdır. Bu ABD saldırısında hedef AK Parti ve Erdoğan değil hedef Türkiye’dir. Hedef tüm Türkiye pasaportlarıdır. Farklılıklarımızı bir süre için tıpkı Bosna halkının 1992-95 arası yaptığı gibi paranteze almalıyız.Gün birlik ve bütünlük günüdür. Ne acı ki benim gibi bilge kral Alia’nın,Bosna direnişinin ve Boşnak halkının hayranı bir adam tam tersi gibi algılatılmak isteniyorum. 1992-95 arası Boşnak halkının bilge kral Alia İzzetbegoviç’in liderliğindeki soylu direnişi Türkiye için büyük emsaldir. Buna sebep ne olduğunu bile bilmeden yaptığım bir zevzekliktir. Bana öfkeli tüm Boşnak kardeşlerim haklıdır. Ben samimiyetle incinerek bana küfreden Boşnak kardeşlerimi dahi anlıyor ve hepsine hak veriyorum."

KÜTAHYA BAROSU: SADECE SOYADI KÜTAHYALI OLUP...

Kütahya Baro Başkanı Ahmet Atam da Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında Boşnaklarla ilgili hakaret içeren sözlerine sert tepki gösterdi. Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ifade eden Atam, "Bir televizyon kanalında sarf ettiği dini ve milli geleneklerimize uymayan, belden aşağı, yakışıksız ve aynı zamanda Boşnakları hedef alan ırkçı, aşağılayıcı, tahrik edici, nefret ve hakaret içerikli sözler sarf eden Rasim Ozan Kütahyalı'lı kınıyoruz. Sadece soyadı Kütahyalı olup; aslında Kütahya ile de, hiç bir ilgi ve alakası bulunmayan Rasim Ozan Kütahyalı isimli şahıs hakkında Kütahya Baro Başkanlığı olarak suç duyurusunda bulunduk" diye konuştu.

YORUMLAR 33
 • FUAT 2 yıl önce Şikayet Et
  Ozan kütahyalı,Nihat Doğan,Kadir Mısırlıoğlu,Mevlüt Tüzel bu isimleri televizyonda duydukça gördükçe midem kalkıyor
  Cevapla
 • misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  digerlerini anladık da "Kadir Mısıroglu "ne ayak..
  Cevapla
 • Üstad 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu grub üstad Kadir Mısıroğlu'nu dahil edebileceğin grup değildir.
  Cevapla
 • er yada 2 yıl önce Şikayet Et
  kadir mısıroğlu gibi yaşayan tarihi tenzih ederek diğerlerine katılıyorum
  Cevapla
 • erman 2 yıl önce Şikayet Et
  yüzverip şımartıyorsunuz. ne oldum manyağı yapıyorsunuz. suç sizde
  Cevapla
 • Ceyda Sinem - İzmir 2 yıl önce Şikayet Et
  Çok ukala bir adam bu
  Cevapla
 • Özcan 2 yıl önce Şikayet Et
  Ne TV Ne Gazete hiç bir yerde olmasın....
  Cevapla
 • Ali İhsan Dürüst 2 yıl önce Şikayet Et
  Böylesine ahlak yoksunu insanları koruyan program sunucusu Ertem Şener isimli zatında görevine son verilmelidir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Toprak Razgatlıoğlu feci bir kaza geçirdi!
Koronavirüste alarm! Uzmanlardan kritik uyarı: Herkes hastanelere koşacak