Dumanlı hakkında şok bilgi ortaya çıktı!

ABD’deki kumpas davasına bakan hâkim Berman’ın da katıldığı FETÖ sempozyumuna sponsor olan avukatların eski ‘örgüt abisi’nin Ekrem Dumanlı olduğu ortaya çıktı.

Dumanlı hakkında şok bilgi ortaya çıktı!
Dumanlı hakkında şok bilgi ortaya çıktı!
GİRİŞ 11.01.2018 07:45 GÜNCELLEME 11.01.2018 07:47
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

İstanbul'da 17-25 Aralık darbe girişiminden 5 ay sonra düzenlenen ve ABD'deki kumpas davasına bakan ABD New York Güney Bölge Hâkimi Richard Berman'ın katıldığı sempozyumu düzenleyen Yüksel- Karkın-Küçük (YKK) avukatlık bürosunun FETÖ bağlantısı deşifre olmaya devam ediyor.

Eski Zaman gazetesi Yayın Yönetmeni firari Ekrem Dumanlı'nın, YKK avukatlık bürosunun ortaklarından Cüneyt Yüksel'e örgütte abilik yaptığı, Yüksel'in de Zaman gazetesinin ve FETÖ'nün diğer bazı davalarına baktığı ortaya çıktı.

15 YIL A KADAR HAPSİ İS TENDİ

Hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Hasan Günaydın, YKK avukatlık bürosu hakkında ilginç bilgiler verdi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın iddianamesine göre Hasan Günaydın, Ekrem Dumanlı'nın yöneticisi olduğu Zaman'ın bir kısım dosyalarını, kendilerinin dışında, örgütün aktif üyesi olduğunu düşündüğü avukatlar Ahmet Düzgün ve Yüksel Kargın Hukuk Bürosu'nun takip ettiğini söyledi.

Günaydın, Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu Caprice Gold'un, "Zaman Eriyor" içerikli ilanına karşı Zaman gazetesi adına Bakırköy Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'ndeki davayı söz konusu büroların takip ettiğini kaydetti. Günaydın, Zaman Genel Müdür Yardımcısı Avukat Mehmet Tahsin'in kendisine, Ekrem Dumanlı'nın dershanede çalıştığı dönemde YKK ortaklarından Cüneyt Yüksel'e abilik yaptığını söylediğini anlattı. 8-9 Mayıs 2014'te İstanbul Bosphorus Four Seasons Oteli'nde düzenlenen "Adalet ve Hukuk Devleti" konulu sempozyumun otel, konaklama ve uçak biletlerinin FETÖ'nün kozmik avukatlık bürosu YKK tarafından karşılandığını ortaya koymuştu.

KAYNAK: SABAH
YORUMLAR 6
 • Turkiye 6 yıl önce Şikayet Et
  FETÖ teröristleri hakkında ciddi ve kararlı adımlar atıldığında bu ülke kurtuluşa erecektir. Kripto FETÖ iblisler zihinleri iğfal ediyor. Algı ve dezenformasyon konusunda etkili olunuyor. Bunlara ciddi ceza verilmeli ve cezaevleri denetim altına alınmalı zira cezaevleri örgüt eğitim yuvası haline geldi. Gardiyanlar ile sürekli içeri bilgi ve haber giriş çıkışı sağlanıyor.
  Cevapla
 • Kurt Bey 6 yıl önce Şikayet Et
  Devlet baba gönder iki kişi hepsinin kafasına sıkıp gelsinler
  Cevapla
 • Merhaba 6 yıl önce Şikayet Et
  Evet 250 şehit verdik, ama ben yine şükür kurtulduk hainler den diyorum.
  Cevapla
 • bbbb 6 yıl önce Şikayet Et
  gönül isterdiki devlet daha önce uyansada bu hainliği yapma fırsatı vermeseydi. devlet yönetimi hata kabul etmez. hatanın bedeli ağır olur. tüm millet çeker
  Cevapla
 • pars 6 yıl önce Şikayet Et
  bunları bulundukları ülkelerden paket yapıp kargo gemilerinde konteynırlar, kafesler, kutular içinde fareler arasında ithal ürün mal cinsinden ülkeye sokacak bir mit projesi operasyonu yok mu çok mu zor.. adil öksüz vb.leri nasıl çıktı kaçtı bu ülkeden...!!!???
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye pasaportu almak zorlaştı: Vatandaşlık için çifte sorgu!
Selçuk Bayraktar'ın yeni 'Kızılelma' paylaşımında dikkat çeken detay! Gözlerden kaçmadı...