Sosyal medyada yankı uyandıran Süleyman Çakır'la ilgili yeni gelişme!

Sokak röportajındaki ifadelerinden ötürü sosyal medyada büyük yankı uyandıran AK Parti'li Süleyman Çakır'la ilgili yeni gelişmeler meydana geldi. AK Parti'nin savunuculuğunu üstlenmesinin akabinde sosyal medyada linç edilen Süleyman Çakır'a, Ak Parti İlçe Örgütü sahip çıkarak gerekli hukuki sürecin başlatılacağı aktarıldı.

Sosyal medyada yankı uyandıran Süleyman Çakır'la ilgili yeni gelişme!
Sosyal medyada yankı uyandıran Süleyman Çakır'la ilgili yeni gelişme!
GİRİŞ 16.05.2018 11:52 GÜNCELLEME 16.05.2018 11:52
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Sokak röportajı esnasında kullandığı sözler nedeniyle bir anda gündemin merkezine yerleşen ve çok geniş bir kesimin konuştuğu isim haline gelen AK Parti'li Süleyman Çakır'a sosyal medya üzerinden linç girişimlerinde bulunuldu. AK Parti iktidarına övgü dolu ifadeler kullanan, gerçekleştirdiği tüm faaliyetlere destek vererek savunuculuğunu üstlenen Süleyman Çakır'a sosyal medya kullanıcıları tarafından sert bir şekilde tepki gösterilmesinin ve hakaret içerikli paylaşımlarda bulunulmasının akabinde yeni gelişmeler meydana geldi. AK Parti Üsküdar İlçe Örgütü tarafından Süleyman Çakır'a sahip çıkılarak gelen ağır eleştirilere karşı gerekli hukuki sürecin başlatılacağı bilgisi aktarıldı. Öte yandan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan'da, tüm bu gelişmelerin arkasından Süleyman Çakır'a destek verdiğini duyurarak onu makamında konuk etti.

AK Parti Üsküdar İlçe Örgütü Adem Kaan Pehlivan, Süleyman Çakır'a destek verdiğinin açıklamasını gerçekleştirerek, 'Cumhurbaşkanımızı ve partimizi savunduğu için sosyal medyada linç edilen Süleyman Çakır'a partimiz sahip çıktı. Tehdit edilen vatandaşımızı, İlçe Başkanımız Adem Kaan Pehlivan makamında ağırladı. Teşkilatımızın avukatları gerekli hukuki süreci başlattı ve sürecin takipçisi olacak' şeklinde ifadelere yer verdi.

 

 

süleyman çakır

ETİKETLER
süleyman çakır
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Kayı boyu 3 yıl önce Şikayet Et
    Biz seviyoruz ya o yeter. Kanıbozuklar sevmeyiversin.
    Cevapla
  • aaa 3 yıl önce Şikayet Et
    helal olsun dedeye.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
'Cenazeme bile gelme' diyen Uğur Dündar çark etti: Yılmaz benim kardeşimdir!
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum